SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie bylo mnie ostatnio roche na kompie i widze ladnie natrzaskane , dobrze sobie radzisz

ocb z ta lyzeczka cynamonu do kazdego posilku?
(jesli juz bylo to sory nie ogarnalem wszystkiego )

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia, ale Ty masz być właśnie wiśniowa po każdym treningu. Inaczej lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805





agak dzięki...szczerze nie myślę nawet o żadnych czitach
jutro pierwsze pomiary i ważenie

PawelSzEvc szczerze to testuję pierwszy raz,ale jak ma mi pomóc podniesć wrażliwość insulinową to będę piła
myśl fajna, ale dzisiaj czytając pewien dziennik natrafiłam na kilka dobrych stwierdzeń...chyba coś się jutro pojawi, a może i nawet w opisie

Pitt cynamon na podniesienie wrażliwości insulinowej...była już o tym mowa wcześniej

Morales wiadomo wiadomo


jutro będzie pierwsze ważenie i pierwsze pomiary...ciekawe jak mi poszło

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805





***PODSUMOWANIE 1 TYGODNIA***

Tydzień testu już mam za sobą, jak na razie jest ok. i nie narzekam, aczkolwiek jeszcze dużo przede mną, a już na pewno wiele do zrobienia.

Postanowiłam, że co tydzień będę robić pomiary i się ważyć i wpisywać tutaj dla porównania. Taki miałam zwyczaj w dzienniku treningowym będąc na redukcji.

Pomiary:

Waga: 68,5kg (-0,5kg)
Talia: 76cm (-)
Brzuch (na wysokości pępka): 91cm (-)
Biodra: 95cm (-)
Klatka (pod biustem): 78,5cm (-0,5cm)
Biceps (napięty) lewy/prawy: 31cm/31cm (-/0,5cm)
Udo (środek): 49cm (-1cm)
Udo (góra): 60cm (-1cm)
Łydka lewa/prawa: 35cm/35cm (-)

Jestem niestety zawiedziona i tradycyjnie pierwsze lecą nogi
ale jeszcze przede mną 11tygodni...jeszcze krata będzie

DIETA

Myślałam, że będzie gorzej, ale jest w miarę ok. Niestety czasami pory posiłków mi tak wyjdą, że jest już powiedzmy godzina 19 a ja mam jeszcze 3 posiłki do spożycia.
Ale najważniejsze, że jakoś mi idzie nie myślę o innym jedzeniu ani o żadnych cheat meal'ach
Oby tak dalej...


TRENING

Z nowego treningu jestem zadowolona, podoba mi się i staram się maksymalnie wszystko wykorzystywać, żeby efekty były widoczne, ale jeszcze sporo pracy przede mną


SUPLEMENTY

Body Fire brałam 2razy dziennie po 1cap teraz zwiększam dawkę do 2cap 2razy dzienni...może pojawi się jakieś pobudzenie, aczkolwiek ja i tak jestem wystarczająco pobudzona

CLA Green Tea dawka zostaje bez zmian, strasznie odbijają mi się te kapsułki, zapomniałam dodać, że pierwszy raz mam do czynienia z tym suplementem, że zawartość kapsułki to proszek, a nie "płyn".

ZMA również zostaje bez zmian 3cap przed snem

Whey Protein 80 plus dolewam więcej wody, żeby mnie nie "muliło" po treningu, smaczne aczkolwiek jak zostaje mi proszek na ściankach to szału dostaję.


Chciałabym dodać, że jestem mile zaskoczona ilością odwiedzających mój blog i mam nadzieję, że nadal tak będzie. Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają i naskrobią coś od siebie tym, którzy "boją się" coś napisać też dziękuję za zainteresowanie.
Dziękuję tym, którzy we mnie wierzą i mnie wspierają i mam nadzieję, że nadal będą to robić.
Padają również pytania o filmiki...na pewno coś się pojawi, ale niestety nie te wieczorne jak któryś z panów sobie zażyczył


Mam nadzieję również, że prowadzony przeze mnie blog spełnia jak do tej pory oczekiwania sponsora, czyli firmy ACTIVLAB ... a swoją drogą jeszcze nikt z osób reprezentujących firmę się nie skarżył, więc chyba jest ok



POZDRAWIAM








Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-23 10:17:23

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
venka, bardzo mi się podoba jak prowadzisz blog
świetne wypiski z treningu i diety i inne cenne uwagi

co do wymiarów to sama wspomniałaś, że przy redukcji zawsze nogi pierwsze robiły się szczuplejsze
więc na resztę jeszcze przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
z******ście

i co najwazniejsze dieta ladnie trzymana........jestem z Ciebie dumna.........i tak ma caly czas byc

a co do obwodow to tylko cierpliwosc niestety....tez tak mam tylko w druga strone.....najpierw obojczyki mi przez skore wylaza a dopiero potem zaczynaj chudnac nogi...ale nic nie poradzimy.....trzeba walczyc

Zmieniony przez - anelim82 w dniu 2009-11-23 11:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bedzie git, venka szuka swojego optimum, by nie rzucać sie od razu w najsztywniejsze reguły diety
A tu mamy powyzej 2000kcal i chudnie dziewczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805




Bedzie git, venka szuka swojego optimum, by nie rzucać sie od razu w najsztywniejsze reguły diety
A tu mamy powyzej 2000kcal i chudnie dziewczyna


no proszę jak szefowa ładnie wytłumaczyła



Zmiany dietetyczne na ten tydzień:

w dni wysokie 100g węgli ścinam o 25g
tak więc mam:
4dni węgle=75g
3dni węgle=50g (z warzyw)


Jedziemy dalej



widzieliście mój nowy podpis? wczoraj urzekł mnie ten tekst i pozwoliłam sobie,żeby zagościł u mnie...autor nie miał nic przeciwko

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-23 11:57:05

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
wymiary z ranca po "lozku" dajesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amino Egzo - doskonały zamiennik odżywek wysokobiałkowych!!

Następny temat

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

WHEY premium