SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja "zre" monotonnie ale mniejsza z tym ;D
a propo sztrugsow to ja robilem hantlami 20 <wstydnis>
niechcialem Cie w czuly punkt "trafic" wiec nastepnym razem turbodynowomen trafie w piers (tam wiecej "oslaniaczy"

Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2009-11-21 22:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805




Jakub Ty chyba faktycznie masz rację solaros pewnie myślał, że jadłam 6x kurak+makaron nie nie makaron był tylko okołotreningowo, a kurak dzisiaj 6razy, bo nie chciało mi sie jaj gotować...nie czytacie moich rozpisek

a co do 40kg hantlami w szrugsach to nigdy nie mów nigdy, bo hantlami brałam 27,5kg na łapę,ale nie pamiętam czy przypadkiem serii z 30kg hantlami też nie miałam
więc slayerek przykro mi...ale czuj się zawstydzony
a jesli chodzi o klatę to mój najczulszy punkt...stoję w miejscu od 7tygodni i tych *******onych 40kg nie mogę wycisnąć

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-21 22:56:25

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
solidaryzuje sie z Toba Kasia bo ostatnio taki regres mam, że mozesz mnie nazywać 'pani ktora 40 nie moze wziac'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W niektórych cwiczeniach ciężar konkretny jak na kobiete.
Chodz Patki i tak nie pobijesz bo ona chyba każdego zawstydza. np. wiosłowanie sztangą 80kg czy przysiady na "setce"

U nas przychodzi taka jedna i macha na klate sztangielki 3kg, ostatnio sie przerzuciła na 5-tki

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-11-21 23:05:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805




Milenka

Rybas Patki nie przebiję,a tak poza tym ja nigdy w życiu nie byłam chociażby na cyklu kreatynowym już nie wspomnę o innych środkach
a Agatka fajna i spoko dziewucha nawet swojego czasu chodziła na moją siłkę

a poza tym ja nikogo nie gonię...chociaż nie ukrywam,że pojawia się nutka zazdrości jak laski na forum targają po 100kg w ciągach itd...ale kiedyś i na mnie przyjdzie pora póki,co w ciągu 85kg max

no i z ciężarami się cofnęłam...muszę pracować nad techniką siadów i ciągów, a te pierwsze "paraliżują" mnie ostatnio...ale uczę się od najlepszych może inaczej od najlepszego w tej dziedzinie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-11-22 02:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia, poluzuj trochę z tą klatą. Jak podejdziesz na luzie, bez blokady to pójdzie. Zawsze tak jest, że jak bardzo zależy to nie idzie, a progresy są tam, gdzie Ci zwisa czy będzie czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805





grrubcio co tam naskrobałeś i usunąłeś?

Morales no już od przyszłego tygodnia luzuję z wyciskaniem i będę robiła w granicach 6-8 powtórzeń bez atakowania 40stki...potem przyjdzie czas na atak nie ma sensu na siłę skoro nie idzie


szczerze...nie chce mi się dzisiaj jechać na trening,żeby zrobić brzuch i 5interwałów
w ogóle to czuję brzuch chyba po wczorajszym unoszeniu tułowia...to co dopiero będzie po dzisiejszym treningu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18849
Kasiastwierdzenie "nie chce mi sie" out ze słownika

my jestesmy z******ste i nam sie wycinac zawsze chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aeroby można robić nawet w łóżku.
Partner musi wytrzymać przez min. 30-40min

Pozdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amino Egzo - doskonały zamiennik odżywek wysokobiałkowych!!

Następny temat

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

WHEY premium