SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805





ale uczepiliście się tych moich wznosów, lepiej mi nie wspominajcie, bo od razu mam doła jak przypomnę sobie,że przy tym ćwiczeniu nadal czuję lewy bark
Robiłam w poniedziałek w pochyleniu 7kg na łapę i było ok, a wczoraj robiłam jedną ręką, a drugą trzymam się bramy, bo może wy myślicie o czymś innym
tak jak kiedyś chyba józekzdun myślał,że robię pompki na poręczach z 10kg talerzem, a ja robiłam pompki w podporze tyłem...i wszyscy mnie podziwiali w dzienniku

vajo ale jaki omlet??? zobacz zdjęcie na 30stronie tam są jaja + orzechy


a tak w ogóle to mam kostkę jakoś wysuniętą na dłoni i dupę siną, bo wczoraj wysiadałam z tramwaju i zjechałam po schodach
i teraz jestem trochę poobijana...no cóż niektórzy schodzą inni zjeżdżają

*****************************************************************


***DZIEŃ 17***



Wypiska 2.12.2009
(dzień treningowy)


DIETA ( węgle= 50g )


przed posiłkiem łyżka octu jabłkowego + Body Fire 2cap
1 posiłek
kurak
kasza jęczmienna
3 białka jaj

TRENING
po treningu Whey Protein 80 plus50g

2 posiłek
kurak
kasza jęczmienna

3posiłek
kurak
orzechy włoskie
papryka czerwona, ogórek zielony
+ CLA Green Tea 2cap





4posiłek
kurak
orzechy włoskie
papryka czerwona, ogórek zielony
+ CLA Green Tea 2cap

5posiłek
kurak
orzechy włoskie
papryka czerwona, ogórek zielony

6posiłek
2jaja + 3żółtka
Whey Protein 80 plus20g
olej lniany

Przed snem
ZMA 3capsy


Razem 2026kcal
B/T/W 223/102/54



TRENING

1a Przysiad tylni 3x 5 (301)
25kg x10
35kg x6
45kg x6
50kg x5/5
55kg x5
1b Prostowanie nóg na maszynie 3x 10 (402) przerwa 2min
4* 12/12/10

2a RDL 3x 5 (301)
52,5kg x5
57,5kg x5
60kg x3
2b Uginanie nóg na maszynie 3x 10 (402) przerwa 2min
maszyna nadal nie naprawiona, więc zrobiłam odwodzenie nogi w tył (każda osobno) na wyciągu dolnym
20kg x10/8/8 (na nogę)

3 MC sumo 3x 5 przerwa 2min
25kg x8
35kg x6
45kg x5
60kg x4,3,4 (+2,5kg)

4 Wspięcia w siadzie na maszynie 3x 15 (301) przerwa 90s
60kg 3x15


Uwagi do treningu:

Zaczęłam i skończyłam trening od porządnego rozciągania zwłaszcza przywodzicieli, łydek i tyłka tak jak Sene zalecił


Przysiad no cóż mam raczej blokadę psychiczną od jakiegoś czasu i boję się schodzić głębiej, ale dzisiaj stwierdziłam,że olewam to i nie będę się dołować z tego powodu, będę robić teraz siady takie jakie robię, bo naprawdę popadam w obsesję na tym punkcie...po teście mam pewne plany związane z siadami i wtedy poświęcę im więcej czasu, bo tak to psychicznie się wykończę

RDL ostatnia seria troszkę ciężko, bo łapy puszczały, a odwodzenie w tył było nie przyjemne, bo sznurek wbijał mi się w kostkę

Jeśli chodzi o sumo to zauważyłam dużą różnicę, jeśli chodzi o technikę...staram się robić tak jak mi Piotrek tłumaczył, nagram niedługo film,ale sama z siebie jestem zadowolona, bo już lepiej ciągnę niż jakiś czas temu
W ostatniej serii chwyt naprzemienny

Wspięcia siedząc miałam wrażenie jakby zaraz miał mnie skurcz chwycić, ale było dobrze. Ogólnie to robiłam w serii łączonej z ostatnimi seriami sumo, bo czas mnie gonił



POZDRAWIAM





Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-12-02 22:48:43

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Bardzo fajnie prowadzony teścik

Co do łydek to dobrą opcją właśnie na redukcji jest łączenie ćwiczeń tak jak zrobiłaś sumo + łydki - podkręca to metabolizm i po treningu będziesz spalała wiecej kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A właśnie, jak robicie?

Powinieneś "prowadzić" rękę łokciem, to powinien być najwyżej wysunięty punkt. Reszta oczywista - lekki pochył, nie bujać się, nie zarzucać itp.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no wlasnie , nie bojac nie zarzycac , wrzucajcie wszystkie filmiki , zobaczymy ktora robi najlepiej:) ;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805




właśnie przeczytałam wypowiedź Jakuba w teście chorego i się z lekka w****iłam, bo nie lubię jak ktoś ocenia osoby, których nie zna !!!

Kilka uwag:

- nie jestem osobą, która pozjadała wszystkie rozumy
- nie uważam się za super ekstra za***istą, bo nią nie jestem!
- nie mam w dupie tego, co inni piszą czy sugerują, ale powiem tak mam osobę, która mi pomaga i kieruje, więc do niej mam największe zaufanie
- szanuję zdanie innych,ale czasami mam wrażenie,że ktoś traktuje mnie jakbym nie znała nawet podstaw
- staż treningowy o niczym nie świadczy, bo tak naprawdę to poważniejsze podejście mam gdzieś od roku i cały czas się uczę i staram poprawiać!
- ale co najważniejsze
wydaje mi się,że wiele osób odwiedzającym traktuje mnie jako osobę, która ma na celu jak najbardziej się zredukować...wiadomo tak jest,ale walczę również o masę mięśniową, a przede wszystkim o to by nie zlecieć z nóg i mieć je jak patyki, dlatego tu nie chodzi o samo podkręcenie metabolizmu i większe spalanie
- każdy trening dla mnie to nowa lekcja, więc nie uważam się za nauczyciela tylko za ucznia, dlatego komentarza typu,że wszystko wiem drażnią mnie


teraz zapewne po przeczytaniu nasuwa się jedna myśl...odpowiadam...TAK TAK JESTEM BARDZO WRAŻLIWA NA NIEKTÓRE WYPOWIEDZI zwłaszcza te nietrafne oceny w stosunku do mojej osoby



POZDRAWIAM

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Vena nie przjmuj sie Wszystkim sie nigdy nie dogodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59522
Wszystkim sie nigdy nie dogodzi

otóż to

venka, jedziesz słońce, świetnie Ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Venko nie spinaj sie tak , zluzuj poslady

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Vena, pozwolę sobie odpowiedzieć jeszcze raz i ostatni raz, żeby niepotrzebnie nie śmiecić i nie prowadzić bezsensownej wojny zwłaszcza, że ja personalnie do Ciebie nic nie mam.

Wyraziłem swoją opinię, która wynikała z wniosków wyciągniętych z sumy Twoich wypowiedzi w teście Twoim i Chorego. Jesteś w nich tak energiczna, jak i, jakby to powiedzieć, "agresywna". Zamiast się denerwować np. na wypowiedź Moldera, powinnaś wytłumaczyć, że na zejściu z nóg Ci nie zależy itd. A ja Cię nie oceniłem jako człowieka, zapytałem tylko, czy rzeczywiście uważasz się za taką i taką skoro prezentujesz taką i taką postawę. Dotknąłem tylko i wyłącznie płaszczyzny treningu, diety i spraw związanych z ćwiczeniem ogółem.

Wiesz, zawsze możesz puścić mimo uszu uwagi różnych osób i robić swoje. Denerwując się na ich za konstruktywną (choć może czasem nietrafną) krytykę prowokujesz takie przemyślenia jak moje.

No i co do samego Twojego testu - podoba mi się, tak jak większości. Dlatego udzielam się i biorę udział w dialogu. W innym wypadku dałbym sobie spokój.

Mam nadzieję, że rozumiesz i nie jesteś zła, naprawdę, nie ma o co.

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805




Jakubie nie no spoko ja nie jestem zła i mi nie chodziło,że oceniasz mnie jako osobę tylko ogólnie podejście do siebie,treningów czy sylwetki...stąd mnie to tak można powiedzieć troszkę zbulwersowało, a jestem wrażliwa na tym punkcie, bo niestety wiele osób błędnie mnie postrzega i to mnie właśnie boli, bo gdybym była zadufana w sobie nie przyznawałabym się do błędów, a takie niestety popełniałam i popełniam jeśli chodzi o treningi chociażby siady czy ciągi i gdyby np grrubcio nie zwróciłby mi uwagi na treningu jak robiłam sumo nadal ciągnęłabym plecami aż by mi coś ******lnęło
w ogóle jaka wojna...kolego nie przesadzajmy


a co do agresywnych wypowiedzi to nie wiem, które masz na myśli czy ostatnią u chorego, ze niektóre wypowiedzi są żałosne? no cóż tak jest, bo poruszanie tematu dziewczyn z AWFu itd no to sorry...
ale gdzie tam ja jestem bardzo łagodna, a nie tam agresywna

no chyba,że masz na myśli teksty z podtekstami,ale cóż taka już jestem i nawet sam admin stwierdził,że jestem zboczona


nie spinam się, bo nie mam powodu...to,że tak reaguję na niektóre teksty to już na to nie poradzę...za bardzo mi zależy,żeby coś osiągnąć i może dlatego





a tak z innej beczki...

mam nowy za***isty planik, który wprowadzam od poniedziałku i pojawią się nawet treningi 2razy dziennie, bo mam żelastwo i ławeczkę w domu...już nie mogę się doczekać

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-12-03 14:35:26

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amino Egzo - doskonały zamiennik odżywek wysokobiałkowych!!

Następny temat

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

WHEY premium