SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie nasz sie czymprzejmowac Vena , tylko pokaz wszystkim na co Cie stac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805





***DZIEŃ 1***

Muszę przyznać, że od rana było jakoś nerwowo aż się trzęsłam…potem chodziłam głodna…w sumie nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam śniadanie bez węgli, ale jakoś dałam radę.
Ogólnie dzisiaj humor mi dopisuje i jest dobrze


Wypiska 16.11.2009

DIETA (średnie węgle =75g)

Przed posiłkiem łyżka octu jabłkowego + 1cap Body Fire

1 posiłek
jaja (5białek + 2 żółtka), orzechy włoskie 20g
+ CLA Green Tea 2cap

2 posiłek
kurak 100g, 3żółtka, orzechy włoskie 20g
+ CLA Green Tea 2cap

3 posiłek
kurak 100g, makaron pełnoziarnisty 40g, Whey Protein 80 plus 20g, brukselka

przed treningiem Body Fire 1cap

TRENING

po treningu Whey Protein 80 plus 30g

4 posiłek
kurak 100g, makaron pełnoziarnisty 40g, brukselka

5posiłek
kurak 100g, orzechy włoskie 20g, brukselka

6posiłek
twaróg półtłusty 200g, olej lniany 20ml (dopiero będzie)

+do każdego posiłku łyżeczka cynamonu
+ZMA 3cap przed snem

Razem B/T/W
218/102/71
2074kcal


2posiłek




posiłek przed treningowy:






Odczucia supli:

Body Fire
Ciężko powiedzieć po 1capsułce, zbyt mała ilość, ale jak pisałam wcześniej za kilka dni zwiększę dawkę. Po otwarciu pudełka czuć było samą papryką, pewnie to wpływ kapsaicyny, która jest w składzie. Ze skutków to chyba zwiększona potliwość.

CLA Green Tea
Ciężko na początek coś powiedzieć, bo ten suplement trzeba dłużej stosować. Ale na pewno po CLA zwieksza mi się również potliwość, bo już kiedyś stosowałam i taki efekt był. Kapsułki mają niezbyt przyjemny zapach- kolor niebieski.

Whey Protein 80 plus(smak jogurt-wiśnia)
Ogólnie byłam już ciekawa smaku i wypiłam trochę do posiłku przed treningowego. Zapach białeczka przyjemny, bardzo spodobała mi się miarka w środku. Rozpuszczalność super, bez żadnych grudek. Smak hmm…zbliżony do jogurtu wiśniowego aczkolwiek mniej wyrazisty, konsystencja przypomina mi bardziej whey’a na bazie kazeiny, bo taka mulista i trochę mi to nie odpowiada jeśli chodzi o wypicie po treningu. Ale dużym plusem jest to, że po wypiciu nie bolał mnie brzuch, co niestety czasami mi się zdarza przy niektórych odżywkach białkowych.





urzekła mnie ta miarka



Co do treningu to w tym planie cofam się z ciężarem, więc początki nie będą imponował jeśli chodzi o ciężar…dla zainteresowanych tutaj jest podsumowanie mojego cyklu-6tygodni dla dołu, który w sobotę zakończyłam…i tutaj można zobaczyć jak poszłam w górę z ciężarem przez te 6 tygodni

https://www.sfd.pl/vena/dziennik/6tyg.dla_dołu_start_str.72_podsumowanie_str.138-t520285-s138.html


TRENING

1a Wiosłowanie sztangą 3x 5 tempo 301 (3 seconds lowering, no pause, 1 second lifting)
25kg x10
35kg x8
45kg x5,5,5
1b Ściąganie drążka górnego do klatki (szeroko) 3x 10 (502) przerwa 2min
30kg 3x10

2a Przyciąganie wyciągu dolnego do twarzy 3x 8 (301)
12,5kg x10
15kg x8
17,5kg x8
2b Wznosy ramion bokiem w opadzie tułowia 3x 12 (301) przerwa 2min
5kg (na łapę) 3x12

3a Uginanie ramion ze sztangą stojąc nachwytem 3x 5 (301)
16kg 6/8/7
3b Uginanie ramienia ze sztangielką w podporze o kolano 3x10 (301) przerwa 1min
8kg (na łapę) 10/8/6

czas treningu 41min

miało być 20min aerobów, ale czas nie pozwolił…odrobię w sobotę


Uwagi do treningu:

Najpierw zrobiłam 2serie rozgrzewkowe wiosła, a od 3serii było już łączone ze ściąganiem drążka do klatki.

Przyciąganie do twarzy łączone ze wznosami. Wznosy ciężko mi szły, nie robiłam ich chyba 6tygodni,ponieważ problem miałam z lewym barkiem.

Uginanie nachwytem robiłam pierwszy raz tak to zawsze podchwytem, ale przyjemnie było. Dawno nie robiłam uginania w podporze o kolano, ale też nie było źle aczkolwiek dzisiaj miałam zdecydowanie słabszy prawy biceps. Ogólnie jeszcze chyba odczuwałam bicepsy po sobotnim treningu, na którym nieźle je sobie spompowałam.
W ostatnim powtórzeniu złapał mnie masakryczny skurcz w lewą łydkę i myślałam, że odlecę….wiem co napiszecie…otóż magnezu i potasu mi akurat nie brakuje.

Trening był całkiem przyjemny



POZDRAWIAM







Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-16 22:21:19

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Pierwsze koty za płoty. Wypiska super.
Venka jak sie wdrożysz w ten trening to ciężary pójdą!

...tez dzisiaj miałam brukselkę

Zmieniony przez - os_girl w dniu 2009-11-16 22:28:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest co redukowac tak wiec bede wpadal ;]

sog na dobry poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
venka, będę trzymać kciuki
długo się zastanawiałaś, ale jak w końcu podjęłaś decyzję, to jestem pewna, że wytrwasz i że będą super efekty
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
jestem i ja

Venka trzymam kciuki! Bede odwiedzac i oczywiscie wspierac

brzuch trudny wrog ale dasz rade!!

troche czasu i do diety tez sie przyzwyczaisz.. moze organizm sie zaadoptuje szybko do mniejszej ilosci jedzenia (taka sobie robie nadzieje i ciagle powtarzam jak mysle o tym ze kiedys sie skonczy sie to obzeranie ... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co do bialka , w sumie wiekszosc jednak cieszy sie z dosc gestejkonsystnecji , bomozna sietym"najesc" a nie pusty aladek zaraz po wypiciu , , jak za geste dla Ciebie , to proponuje dolac wiecej wody/mleka

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
No no Test widze się cieszy dużym zainterowaniem, Venka musisz sprostać temu zadaniu bo nie lada wyczyn Cie czeka i duużo osób obserwuje. Jeszcze raz powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805




dzięki dziewczynki za wsparcie

Pitt no chyba faktycznie wody będę dolewać więcej

chory no bo wiesz rano założyłam blog i się trochę ludzi nazbierało

osa co do ciężarów to ja specjalnie się cofnęłam, żeby znowu robić progres i popracować przede wszystkim nad techniką w siadach i ciągach
i tak jeśli chodzi o ciężary to jestem bardzo zadowolona po tych 6tygodniach dla dołu...siła ładnie poszła


a tak w ogóle głodna jestem i co chwilę chodzę do wc...pewnie sen będę miała przerywany


*****************************************************************


Dobrrryyy


Wstałam niedawno zjadłam śniadanie, połknęłam co trzeba
i ogólnie jest ok...troszkę wstałam niewyspana aż dziwne, bo ostatnio późno chodzę spać,a się wysypiam
Martwiłam się o nieprzespaną nockę, a było ok...ani razu nie wyszłam do wc w nocy
oczywiście obudziłam się głodna, a teraz odbija mi się kapsułkami


Dzisiaj na treningu mam wyciskanie na płaskiej i pewnie znowu załączy mi się agresor...mam nadzieję,że będzie na treningu pewna niewiasta, która mnie powstrzyma,żebym kogoś nie zaatakowała w złości



POZDRAWIAM

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-17 08:59:45

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dzisiaj na treningu mam wyciskanie na płaskiej i pewnie znowu załączy mi się agresor...mam nadzieję,że będzie na treningu pewna niewiasta, która mnie powstrzyma,żebym kogoś nie zaatakowała w złości
liny i łańcuchy już przygotowane, już ja Cię przypilnuję

Wypiska z dnia pierwszego bardzo ładna

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-17 09:07:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amino Egzo - doskonały zamiennik odżywek wysokobiałkowych!!

Następny temat

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

WHEY premium