SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
lepsze ferrero rocher
omlety dobra sprawa kiedys na forum umieszczalem swoj przepis , ale to nie na Twoja diete jest ;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Owsiaki z żurawinką.............mmmm dawno tez nie jadłam, a rok temu nagminnie
Zatem odliczamy: pozostało 12 dni do końca testu!!!!!!

Z tym ładowankiem przed fotosami to pomyślałam dokładnie jak Martucca, taka piewsza myśl. A tu proszę odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dziewczyny sprawa jest prosta, jestescie wyplukane z glikogenu, wiec pierw watroba pozniej miesnie uzupelniaja glikogen. kazdy gram ww to cos ponad 2g wody. Ale wody z zewnatrz nie ma wiec skad miesnie ciagna wode? Spod skory i cala filozofia .

vena postanowila sie zabawic na calego (ale jaki efekt bedzie to dopiero wyjdzie w praniu ) i zapracowac na ta owsianke z sosem czekoladowym na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pani Trener, to już manipulacja jest .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena uwazja przy MC wiesz mnie tez to cwiczenie jakos męczy wole przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu - dokladnie czemu nie, jak szalec to po calosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeśli tak, to proponuję poglądowo zrobić zdjęcia przed i po, bo sam osobiście byłbym ciekawy, jak to wypadnie.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805





Marta no wiesz może coś tam dorzucę jakąś kaszkę albo marcepanika,ale wolę łakocie zostawić chociaż przeczekać do fotek


Pitt ferrero też lubię


Kasia no otóż nie ładowanie też jest rozłożone,ale już wybrałam owoc- ananas, a wieczorkiem chyba jakieś naleśniki z serem


Iza raz się żyję,a w sumie chcę sprawdzić jak to działa
zapracuję zapracuję,a jak to zrobię to w poniedziałek zrobię sobie dzień czitowy


Radziu jaka manipulacja? nie muszę się odwadniać,ale chcę poza tym dostałam kilka wersji diety na odwodnienie i na początku miała być ostrzejsza,bo samo białko jednak Iza złagodziła mi troszkę chociaż na samo białko też się zgodziłam
szczerze to nie mogę się doczekać,bo nigdy się nie odwadniałam i chciałabym sprawdzić jak to wygląda i jakie są efekty...zdjęcie na pewno sobie zrobię,ale nie wiem czy też wkleję


vajo ja tam lubię ciągi tylko,że RDL w formie stutterów naprawdę był męczący...do tego mam poobijane całe kolana tak to jest jak się ma długie nogi,a taki tor ruchu,że trzeba ślizgać po udach sztangę
a znowu od sumo mam piszczele poobijane,więc cała niedługo będę poobijana

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzicie, ja glupia nawet nie pomyslalam, ze glikogen do watroby w pierwszej kolejnosci pojdzie

Kasia, dla mnie RDL i sumo tez masakra Ale bardzo lubie klasyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radziu jaka manipulacja?

Bo będziesz tak wyglądać przez 1 dzień? Mnie się nigdy nie chciało w to bawić, więc jak dasz zdjęcia i będą efekty, to będzie dobra zachęta .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amino Egzo - doskonały zamiennik odżywek wysokobiałkowych!!

Następny temat

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

WHEY premium