SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - vena84- REDUKCJA- podsumowanie str.78

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805




jakub.ch ja mam niską wrażliwość insulinową,źle toleruję węglowodany tzn tyję po nich,a wszystko kumuluje się głównie w okolicach brzucha. Im jesteśmy grubsi tym mniej tolerujemy węgle dlatego muszę spalić to sadło,żebym chociaż mogła jeść węgle bez obawy,że od razu mnie zaleje.
Podobno ocet jabłkowy i cynamon podwyższa tę wrażliwość...zobaczymy może za jakiś czas będę mogła coś więcej na ten temat powiedzieć

Co do zdjęć to wiem,że jest słaba jakość,ale niestety nie miałam innej możliwości...postaram się,żeby na koniec testu zdjęcia były bardziej zadowalające tak samo jak i widoczne efekty
Co do Twojego obstawiania odnośnie kg i cm to na pewno masz rację
To co mogę powiedzieć to na pewno w pierwszej kolejności poleci z bioder i nóg...tak mam zawsze

Wiem,ze jestem zalana i to nie tylko brzuch, bo łapki również i dupsko,ale już ja zadbam o to,żeby było lepiej


Radziu masz rację z omegą-3 jak na razie mam olej lniany...szkoda,że firma Activlab nie ma w swojej ofercie omegi-3


Molu przyszedłeś mi dokuczać paskudniku

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
co Ty bys beze mnie zrobila

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
vena jak na moje standardy to bym cie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Kaśka dajesz! Jest spoko, będzie jeszcze lepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Widzisz Venka- dla Hernegilda jest dobrze:)

Wszystko super opisane, suple są, zapał jest, siła jest- cóż chcieć więcej do osiągnięcia celu:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jezeli mowimy o sportowej sylwetce, to niestety troche do zrzucenia jest nie oszukujmy sie.


bo do ocenienia czy dobra/zgrabna z niej kobieta, to ten temat raczej nie sluzy.

powodzenia jeszcze raz i bede obserwowal poczynania na bierzaco.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-11-16 15:07:31

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
oczywiście, przecież wiadomo, że jest dużo do zrobienia. Dlatego tym bardziej miło będzie się to oglądało w tym teście. Venka dzisiaj trening czy zaczynasz od jutra?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805




jezeli mowimy o sportowej sylwetce, to niestety troche do zrzucenia jest nie oszukujmy sie

ale ja doskonale sobie zdaję z tego sprawę i wiem,że mam dużo do zrobienia...nie oczekuję komentarzy w stylu "fajna figura" itd interesują mnie tylko szczere komentarze,a ten byłby jedną wielką ściemą
Poza tym po to tu jestem nie,żeby świecić fajnym tyłkiem tylko żeby pozbyć się sadła


elaine no właśnie zjadłam przedtreningowy i uciekam na trening

a co do Herna to nie wiadomo,co miał na myśli,ale podejrzewam,że chodziło mu o mój spasiony tyłek,bo takie lubi
Hern Ty wiesz...



Do usłyszenia wieczorem...idę dopieszczać swoje tłuste ciało

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Amino Egzo - doskonały zamiennik odżywek wysokobiałkowych!!

Następny temat

TEST: MASA i SIŁA by CHORY1985 - podsumowanie str. 62

WHEY premium