SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - bjj okiem judoczki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Obejrzę sobie te szkoleniówki,ale mój problem polega na tym,że za słabo znam angielski i rozumiem piąte przez dziesiąte

Słyszałam,że Atalla bazuje na prostych technikach,zobaczymy,co z tego wyjdzie Jutro na pewno zdam relację. Rodzynki oczywiście nie mogło tam zabraknąc

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Czekamy :)

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Spoko,trening o 18

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
a on podobno we Wrocławiu mieszka i tam jest trenerem w jakimś klubie, prawda to ?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Prawda jest trenerem w Rio Grappling we Wrocławiu

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Prawda. I na dodatek całkiem nieźle mówi po polsku

Seminarium jak do tej pory baaaaaardzo udane

Ćwiczyliśmy ucieczkę i ataki z żółwia - czyli coś,co mi się przydaje Tylko obawiam się,że mój do tej pory szczelny żółw przestanie mnie przed czymkolwiek chronić Wśród tych technik znalazł się zegar, mataleo po wpięciu za plecy, różnego rodzaju przetoczenia. Byłam pod wrażeniem swego rodzaju finezji w bjj - żeby komuś zrobić kuku, nie trzeba użyć wcale siły,tylko trochę sprytuy - i to jest piękne. Pod koniec robiliśmy zadaniówki - 1 minutę pierwsza osoba atakowała, druga się broniła, po minucie zmiana - żeby utrwalić techniki. Fajny sposób na powtórzenie i przetrenowanie technik.

Na końcu każdy miał okazje pokluć się z Atallą i było widać,jak się nami bawi. Walczyliśmy do pierwszego skończenia, chwilę się dawał, tylko uciekał z technik,przetaczał,przechodził do pozycji, a jak zabawa się znudziła,to pachhhh...i koniec walki To jest mój nowy cel

Trochę mnie wkurzał partner, bo wolno chwytał techniki,miałam wrażenie,że ćwicząć z kim innym nauczyłabym się więcej - wyszedł mój egoizm na wierzch Ale potem tego typu myśli stłumiłam

Jutro część druga,mam nadzieję,że równie interesująca.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Może pokusisz sie o jakieś fotki

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Spoko,spoko,dam,ale już nie dzisiaj,bo padam po prsotu Trening trwał trzy godziny i się nieco wypompowałam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Spoko

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dzisiaj seminarium było krótsze,niż wczoraj, trwało razem z walkami i przyznawaniem pasów dwie godziny.

Na początek mocna rozgrzewka, po której większość ludzi chętnie przerwałoby trening Ale było ok. Potem Atalla pokazaywał,jak kontrolować przeciwnika, gdy trzyma nas w gardzie,jak z tej sytuacji wychodzić oraz kontrolę przeciwnika w sytuacji,gdy my leżymy na ziemi na plecach oraz jedno duszenie z dosiadu. Technik było mało,gdyż dalsza część seminarium była przeznaczona na nasze pytania i wątpliwości - i tak pytano o to,czy są jakieś techniki kończące z dosiadu (gdy my leżymy na dole), o jakieś ciekawe obalenia i jak rozgrywać walkę w stójce, o dodatkowe kończące z bocznej i wpięcia za plecy. Ja spytałam o to,czy jak już się obrócę na plecy, to lepiej bronić się z żółwia, czy lepiej przekręcić się tak,żeby przeciwnik miał mnie w dosiadzie. Tyle zapamiętałam z dziś,ale w razie czego wszystko mamy nagrane

Na koniec były walki z Atallą i przyznanie pasów, nasz klub "wzbogacił się" o trzy niebieskie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak dla potomnych - Irish open in BJJ 2008

Następny temat

Bieganie w domu

WHEY premium