SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - bjj okiem judoczki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568  Zjedz troche na dol i masz 7.Trening Crossfit , ale ogolnie caly art jest bardzo fajny.Kozak jestes (sugerowalem sie bardziej dusicielem) a jesli chodzi o seminarium to za tydzien w poznaniu gb organizuje

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
aaa, mam ten art w zakładkach i jakoś nie mam kiedy się zabrać do przeczytania go

Nie kozacze, raczej lubie żarty Myślę, że Marta może potwierdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Kozak jestes czyli konkretnie ci wyszedl ten tekst , a nie ze kozaczysz (zle mnie zrozumiales) A co do treningu to dodam ze myslalem ze mam jako tako forme a tu takie zakwasy ze z kompa nie chce mi sie wstac:P

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nawet mi nie mów, w piątek zrobiłem trening(delikatyny rozruch) z Zawodnym i dziś mnie drugi dzień wszystko boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Ahh szkoda ze juz praktycznie moge zapomniec co to znaczy bol miesni po treningu , mam zakaz trenowania , bylem w niewlasciwym miejscu o nie wlasciwym czasie i sie udupilem.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Co się stało? Brzmi bardzo groźnie

Dzisiaj na bjj byłam na świeżo,bo trening judo się nie odbył.
Ćwiczyliśmy obalenia z kontrolą nóg po obaleniu, później przechodzenie z tej pozycji do kolana na brzuchu, póżniej do doszenia z kolana na brzuchu, ostatecznie przechodząc do dosiadu. Początkowo ćwiczyliśmy poszczególne elementy, aby potem połączyć ją w całą kombinację. Później ćwiczyliśmy wyjścia z bocznej oraz balachę z dosiadu i gardy, oraz trójkat. Na samym końcu była ośmiominutowa walka,podczas której skończyłam kolegę cięższego 15kg, sama nie dając się kończyć
Wniosek z walki: popracować nad tym,żeby nie zostawiać (gdy jestem w gardzie) wyprostowanych rąk i nie iść za bardzo do przodu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Tj. Marta, Co Ci jest Boa?

Napiszę tu pod temat w sumie:
Powied mi Marta, czy w judo będę mógł używać żółwia zamiast klasycznego judockiego uciekania na brzuch, czy to tam koliduje z czymś? Z wiadomych powodów chce uniknąć "złego nawyku".

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-09-29 11:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Nic strasznego , mam nadzieje ze wszystko sie zalagodzi niedlugo i wystartuje. Jak bede mial troche czasu to opisze a jak moj nowy awart sie prezentuje:D?

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No Bronek pewnie,że tak,żółw jest lepszy i wiele osób go stosuje

B.O.A. - jeszcze nie widać nowego avka

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To dobrze
Chociaż kumpel mi ostatnio zwórcił uwagę, że żółw w judo nie jest tak stabilny i łatwiej wtedy "przekulać" na plecy.. Coś w tym jest, ale mimo to będę starał się unikać klasycznej obrony..

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-10-01 11:13:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak dla potomnych - Irish open in BJJ 2008

Następny temat

Bieganie w domu

WHEY premium