SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - bjj okiem judoczki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Dla mnie to same plusy szybkiej pracy bo walke w parterze mam w sumie opanowana jak na moj poziom oczywiscie , a czasu nie mam w bawienie sie w dana technike 3tygodnie. trenuje 5-6 razy w tygodniu wiec jak pisalem wczesniej nie mam problemow z zapamietaniem etc. Saida ja jestem po jednym treningu pajeczej i bardzo mi sie spodobal ten sposob walki , chodz pewnie g**no umiem

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
No jak licze te technki to nie jest 2 w tygodniu tylko co najmniej kilka na zajecia. Razy 3 daje to kilkanasice w tygodniu. Ruchowo nie jestes w stanie opanować żadnej. Tak można robić na seminarium. Zreszta zauwazyliście że na seminarkach zawsze sa techniki pokrewne i uzupełniające sie?

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
imho za szybko i za dużo technik, za mało czasu na utrwalenie



Zmieniony przez - Jodan w dniu 2009-09-01 22:46:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
B.O.A. ale u mnie inaczej trening wygląda, niż u Ciebie Właśnie u nas jest dużo technik na jednych zajęciach.

A z tymi technikami robionymi "hurtowo" rzeczywiście jest tak,że mam problem z zapamiętaniem jej po jednym treningu. Ale zazwyczaj dane techniki są później robione po parę tygodni,więc później się je pamięta.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Jesli chodzi o Brazylijskie to niestety w tamtym tygodniu z przyczyn prywatnych musialem opuscic treningi ,wczoraj zas mielismy powtorke pajeczej gardy tnz. Obalenia oraz sposoby utrzymania , dzisiejszy trening byl zrobiony na silowni ale nie bede sie rozpisywac bo blog nie na ten temat:) , oddam jeszcze ze od Poniedzialku wracam do Judo:) , Saida a jak tam u Ciebie wygladaja treningi czy narazie w spoczynku

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
U mnie judo na razie, wczoraj musiałam w trakcie treningu odebrać rodziców,a jutro wyjeżdżam,więc ZNOWU w zawieszce.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
A kat. wagowa na MP w brazylijskim bedzie taka sama jak w 08 roku? Bo ja waze ok. 64/5kg bez GI a kat. sa -64 i -69 i teraz nie wiem czy zbic troche wagi i utrzymywac czy nabrac troche masy:)

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
wagi są wg IBJJF i nikt tego nie będzie zmieniał


Zmieniony przez - Jodan w dniu 2009-09-08 21:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ech,jeśli będzie waga 56kg kobiet,to czeka mnie zbijanie co najmniej 4kg, jeśli załatwię sobie jakąś lekką judogę Ale w 2 miesiące myślę,że dam radę

Wczoraj na treningu przyszło kilka nowych osób i to z nimi ćwiczyłam. Uczyliśmy się/uczyłam ich balachy z dosiadu, z gardy, trójkąta z gardy, dwóch obaleń, rozpinaliśmy też gardę. Jak dla mnie, na powrót po wakacyjnej przerwie, taki trening był akurat. Po treningu stoczyłam dwie walki i nie było tak źle,jak się spodziewałam,że będzie Jednego kolegę bym skończyła omoplatą (co jest dziwne w moim przypadku),gdyby nie był silniejszy i po prostu by nie wstał, on za to mnie skończył dźwignią na kolano, więc w miarę wyrównana walka była. Drugi kolega mnie lał,jak chciał, ale to nic nowego akurat w jego wykonaniu

Od tego tygodnia powstaje grupa początkująca w czwartki o 20.00 i zamierzam tam chodzić na treningi, żeby nauczyć się/przećwiczyć podstawy no i zawsze to dodatkowy trening.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Ja wczoraj jak i dzisiaj na BJJ przerabialem 3tydzien z czego sie bardzo ciesze pajecza garde Dodam jeszcze ze bylem na jednym trenigu capoeiry , bardzo ciekawa opcja pod trening bjj tymbardziej ze my sie nie uczymy typowo tylko to bardziej akrobatyka takze daje gipkosc podczas walki:)

Saida widze ze przygotowujesz sie do MP(wiedzialem) a u was w klubie zadnych lasek nie ma:]?

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak dla potomnych - Irish open in BJJ 2008

Następny temat

Bieganie w domu

WHEY premium