SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - bjj okiem judoczki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
To nie jest herezja tylko moja sugestia Jodanie , dalsza dyskusja na temat tej techniki juz chyba nie ma sensu bo poza dogadywaniem to nic konkretnego nie wyciagniemy z tego tematu.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
B.O.A. - a tak na chłopski rozum - co jest silniejsze: ręka czy biodra? I teraz już wiesz,czemu akurat Jodan zareagował tak,a nie inaczej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Saida majac kolano na splocie , utrzymam biodra zawodnia w podobnym wieku i mojej wagi ponadto z splotu mozna latwiej zatakowac do krzyzowego badz balachy , ale jak pisalem wczesniej macie racje kolano na brzuch jest bezpieczniejsze:]. Ale sam odczulem jaki daje dyskonfort kolano na mostu..:] wiec uwazam ze obie wersje sa dobre , poprostu trzeba wiedziec ktora w jakim momencie i na kim zrobic


EDIT: k*** nie jestem pewnien w 100% procentach ale z tego co wyczytalem to na MP minimalny wiek to 16lat..

Zmieniony przez - B.O.A w dniu 2009-08-31 12:58:10

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Jako ze nikt nic nie pisze dodam ze dzisiaj robilismy atak z pajaczej gardy , jako ze byl to pierwszy trening , robilismy narazie cwiczenia przygotowujace do technik ktore zrobimy jutro:) Co myslicie o skutecznosci tej gardy?

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Co myslicie o skutecznosci tej gardy?

Że jak zakłada ją koleś z długimi nogami to jest na maksa w****iająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Czyli musze ja pocwiczyc...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
O matko, nienawidzę tej pajęczej gardy Jak ktoś umie nią walczyć,to jest ciężko się z tego wyplątać.

Ja wczoraj wróciłam do bjj i żałuję strasznie,że przez wakacje nie mogłam ćwiczyć,bo znowu ruszam się jak kloc i sporo pozapominałam. Ale mam nadzieję,że szybko to nadrobię.

Wczoraj robiliśmy trening no-gi,czego,jak już wiecie, nie lubię Ale nie było źle. Dla przypomnienia porobiliśmy trójkąt i balachę z gardy. Na wczorajszym treningu skupiliśmy się głównie na przechodzeniu otwartej gardy - ćwiczyliśmy sweepy z tej pozycji, dźwignie na kolano, przejścia do pozycji (partner stał). Robiliśmy coś jeszcze,ale już nie pamiętam,co, bo za dużo tego było

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Ten wasz trener za duzo robi na treningach. Niestety. No ale kasa sie liczy a nie kto co umie...

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Gimper mi takie tempo pracy odpowiada , 3 dnie walkujemy 2 techniki w piatek jest cos jak sprawdzian na +/- a w sobote na wolnej macie powtarzamy wszystko w wlasnym zakresie.:) Trenerzy tez dobrze tlumacza bynajmniej odrazu lapie po demonstracji:) (i tak jak pisalem w sobote powtorke robimy z wszystkich technik np. z 3 tygodni) ogolnie polecam klub

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czy ja wiem,czy za dużo? Na początku mi się też tak wydawało,ale teraz widzę zarówno plusy jak i minusy takiego rozwiązania.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak dla potomnych - Irish open in BJJ 2008

Następny temat

Bieganie w domu

WHEY premium