SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HISTORIA BJJ I SKUTECZNOŚĆ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Witam wszystkich, ostatnio przeszperałem stare MMS Komandos i znalazłem fajny artykół, zawarta w nim jest krótka historia tej sztuki i jej ogromna skuteczność o której przekonało się już wiele osób.
CHCE GO MOŻE KTOŚ?

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Jak ktoś chce to dawać maile a jak nie to wasza strata, artykuł jest za*****ty, jest też opisane jak praktykant roz***ał gościa, który ćwiczy już 20 lat Krav Maga

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Podaj autora tego artykułu bo podejrzewam ze wiem kto to

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
mi daj na emaila

[email protected]

soga dam


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehehehehe wiemy,wiemy
Czytalem ten artykol jak i wiele innych artykulow tego goscia mozesz przeczytac na naszym forum.Pisywal tu pod nickiem "Boruta".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
mimo wszytsko mi wyslij ten artykul, przyda sie mam w klasie kilku kraverow, chce im go pokazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5930
Yo jest artykół Pawła Ziółkowskiego

==Szanuj grosze a złotówki== ========przyjdą same========

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Paweł Ziółkowski=Boruta

Poszukaj na tym forum pisał b. dużo o bjj!!!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
xpiotrx - gdzie moj artykul??


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
hehehe

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
no... bo juz normalnie chcialem Cie bic (zartowalem)
dzieki, tak jak obiecywalem - sog dla Ciebie


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjecia aktorow

Następny temat

skakanka - jak skakac ?

Wiecej