SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPS TRICEPS RAMIONA TRENING

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
Witam, probowałem rożnych metod treningu ramion niestety waga idzie do przodu ale wymiary ramion ciągle te same 39/40cm. Próbowałem cwiczyć 2x w tyg, armagedon i inne. Zastanawia mnie dlaczego niktóre osoby w mojej wadze i wzroscie maja np 43 a ja mam 40? to kwestria np grubych kosci? szukam sprawdzonych metot treningu bicepsa/tricpesa i przedramienia. Wrzucam swoja fotke.


WIEK: 18 lat
WAGA: 90kg
WZROST: 181
WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 59
-talia: 90
STAŻ NA SIŁOWNI: 3/4 lata
WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 170
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
_Emek_

zdjęcie znowu nie to- jednak chyba wiekszych dysproporcji nie masz; bicepsy przodem, tricepsy bokiem- tylko dobrze napięte i mozna by cos stwierdzić

propnuje więc trenowac wszystko normalnie- tzn. bez szczegolniejszych priorytetów, a jesli mozesz trening rozplanowac na wiecej dni[4-5] to poświeć dla rąk osobny dzień, wrzucając jezszce jakąś mniejsza grupkę -brzuch albo przedramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wrzuć lepesze zdjęcia- tak aby ocenić ręce a także cale ciało

myslę jednak, ze nie osdstają one od reszty

musisz zwiekszać ogolne wymiary ciała[mięśni]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
nie wygląda na 40, chyba że masz tyle na pompie... popróbuj metod z serii porusz swoje bicepsy\tricepsy-jest o tym na forum, podobno dobre. opisz jak trenujesz to jest ważne. Mi ruszyły ramiona jak zacząłem je ćwiczyć na osobnej sesji robię wszystko w superseriach: 1)łamana stojąc\wyciskanie wąsko4*6-8 powtórzeń 2)młotkowe uginanie\francuskie hantlem 3*8-10 powtórzeń 3)ściąganie wyciągu górnego\dolnego 3*10-12 i do tego w dzień kiedy robię klatkę i najszerszy grzbiet wrzucam 1 cwiczenie na ramiona też w superserii najczęściej modlitewnik\pompki na poręczach 3*8-12 powt. ogólnie to czasem tak jest, że po prostu nie idzie dalej-kwestia genów, ale myślę, że jeszcze u Ciebie trochę się da dorzucić naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
pociesze cie ja mam ten sam problem jest nas dwóch

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
to zdjecie to moze jeszcze było 39 ;) Zdjecia bym wrzucił tylko nie ma kto mi zrobić starsza siostra mnie brecha i mówi potem potem :d hehe jakis czas temu chciałem zrobić zdjecie pleców ale nie umiem ich napiąc dobrze. Musze gdzies poczytac jak to robić aby były plecy i motl napiete ta fotka robiona w wadze ok 85kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895


t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 895
nie umiem ich dobrze napiąć to fotka to ok 85kg !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Możesz zdjęcie siostry wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moze dorzuc kreatyne na stagnacje? ruszy sila to i obwody rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
sołtys niekoniecznie
-mi na kreatynie siła szła do przodu a masda stała w miejscu(naszczęście to już przeszłość)

problemem może być zły trening/dieta

ale patrząc na fotki to j/w raczej proporcje są zachowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
oskar117 oczywiscie ze niekoniecznie, w kulturystyce nie ma nic pewnego, stalych zalozen itp ale to jest jeden ze sposobow na przelamanie stagnacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silownia 3 razy + 2 razy sw

Następny temat

trening na mase , Prosze o ocene ;)

WHEY premium