SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA w tabletkach

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 290
Cześć, kupiłem tabletki bcaa olipu i mam je brać przed treningiem i w trakcie, tylko mam takie pytanie. Czy mogę otworzyć taką tabletkę i rozpuścić ją w wodzie czy jak to dawkować w trakcie treningu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
1g BCAA na 10kg wagi ciała i w jakim celu chcesz to brac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 290
Wiem o tym że 1 g BCAA na 10kg wagi ciała, a jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie i odpowiadasz pytaniem na pytanie to może nie pisz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
nie bądz taki mądry powiedz mi jak można otworzyć tabletkę chyba kapsułkę

a po drugie trzeba było kupić w prochu jak chcesz popijac w czasie treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie na mase kupił.

Zmieniony przez - comey w dniu 2013-01-12 14:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Olimp nie ma tabsów jak kojarzę,
Możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 290
Nie kupiłem koniecznie na masę, kupiłem bo wiele osób polecało mi, że przyśpiesza regeneracje i zapobiega katabolizmowi a kupiłem dlatego, że mam 6 treningów w tygodniu i czuje się zbyt zmęczony pod koniec tygodnie, i dzięki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Może zmęczenie jest winą diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 290
Nieee dieta jest okej, to nie jest normalne że czuję się zmęczony po tygodniu ciężkiej roboty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie rozpuścisz tego w wodzie, jak juz co to wsyp na łyżeczkę i połknij.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym jak chcesz w trakcie treningu to kup w prochu np. BCAA xtra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do sprawdzenia, staż 11m-cy + pomoc klata

Następny temat

Plan ćwiczeń 15lat - Pomoc

WHEY premium