SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO PROSZĘ O PORADĘ , OCENĘ I POMOC :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Witam. Kończę właśnie 8 tygodniowy trening obwodowy. Mój staż to jakieś 3 lat , lecz ostatnio miałem przerwę 9 miesięcy , a więc zacząłem obwodówko , bo tak mi poradzono. Dorzucam dopiero teraz odzywki , wcześniej brałem jedynie gainerka do uzupełnienia diety. Obwodówka miała mniej więcej powtórzenia tak jak przy masie czyli
8 - 12 powt. Pytanie czy mogę teraz zarzucić jakiś trening na masę ? Chociaż bardziej bym chciał dowalić trening na siłę. Proszę o poradę. Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Tak tak wiem właśnie. Też dużo osób , którym pokazuję obwodówkę chcą robić cuda i dodawać ćwiczenia. Tylko ze zawsze jakoś mam te swoje np. wyciagi w treningu i tak teraz ich nie ćwiczyć jakoś dziwnie mi będzie. Ale przyznaję rację... Dziękuje bardzo za pomoc SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak efekty?

jesli wracasz do formy i wykorzysałes ów czas dobrze to i po obwodówce nieco siły/masy/wytrzymałości powinno wskoczyc

po jej zakonczeniu spokojnie możesz sie wziąc za 4-ro dniowy plan z gatunku push-pull.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Z pewnością skoczyła mi siła :) , nawet ćwiczę większym ciężarem niż przed przerwą , a byłem większy. Teraz dopiero dorzucam parę dobrych odżywek do następnego treningu więc chciałbym wykorzystać je w 100%. Jeżeli mógłbyś mi wysłać jakiś przykładowy to byłbym bardzo wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Patrzę na ten push-pull i nie rozumiem tego :/
Mógłbym prosić jakiś przykładowy , albo już taki dla mnie ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
W jeden dzien przyciagane czyli glownie trening plecow, bicepsu czy przedramion w drugi cwiczenia wypychane czyli triceps, barki klatka a w trzeci dzien nogi. Przykladowy masz u mnie w profilu (lekko modyfikowany pod siebie)

Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2010-01-25 21:56:25

Zmieniony przez - diablos666 w dniu 2010-01-25 22:24:04

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Aha , dzięki , a nie da się robić tego treningu jako 4 dniowy ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Da sie , wtedy to chyba idzie push, pull, rece, nogi jesli dobrze kojarze

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Pomógłbyś mi to jakoś ułożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli pieknie weszła Ci siła a masa słabo, trening zaś byl raczej na siłę to wskazywałoby na niedociągnięcia w diecie, może także na zbytnia intensywność tychże treningow...

powyzszy plan jest na 4-5 dni; zależnie od dokładniej ustalonej metody

a więc;
-grupy pchające
-grupy ciągnące
-
-grupy pchające
-grupy ciągnące
nogi
-


albo
-grupy pchające
-grupy ciągnące i nogi
-
-grupy pchające
-grupy ciągnące i nogi
-
-

wrzucasz po 2 ćwiczenia dla każdej z grup[te z gatunku podstawowych] w 3-4 seriach i plan taki jest gotowy do poprawki.

ułóż wedle tych wytycznych a juz bedzieconajmniej 60% sukcesu, wtedy zabierzemy sie do poprawy- jesli bedzie trzeba; bo być może ułozysz go od razu idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Wrzucam plan ułożony przeze mnie. Wątpię , żeby tu cokolwiek było dobrze :P. Proszę o poprawę i jakbyś mógł mi jeszcze napisać czy ja cały czas mam robić tym samym ciężarem Jak schodzę z powtórzeń? Ile przerwy robić między seriami ?


Poniedzialek ( grupy pchające ) + środa to samo

KLATA:

-Wyciskanie sztangielek skos góra 12 powt 1 seria
-wyciskanie sztangielek w dół 12 powt 1 seria
- wyciskanie sztangi płasko 12 , 10 powt 2 serie

BARKI:
-wyciskanie sztangi przed siebie do góry 3 serie 10 powt
-arnoldki 3 serie 12 powt.

Tricepsy:
-uginanie hantelki z za głowy 3 serie 12 powt
-uginanie rąk na wyciągu 3 serie 12 powt




Wtorek ( grupy ciągnące i nogi ) + sobota to samo

NOGI:

-Przysiady ze sztangą na barkach 12/10/8/6
-wspięcia na palce stojąc 12/12/10
-

PLECY:
-wiosłoWANIE sztangą podchwytem 2s 12/10
-ściąganie wyciągu tyłem do maszyny 3 serie 12/10/8

BICEPS:

-wyciskanie sztangi prostej stojąc 12/10/8/6
-młotkowanie 12/10/8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wrzucam plan ułożony przeze mnie. Wątpię , żeby tu cokolwiek było dobrze :P. Proszę o poprawę i jakbyś mógł mi jeszcze napisać czy ja cały czas mam robić tym samym ciężarem Jak schodzę z powtórzeń? Ile przerwy robić między seriami ?

albo jesteś chronicznie niepewny siebie, albo tylko odwaliłes ten plan aby był... inaczej więcej pewności by było w tym

jasne, ze zwiekszasz obciążenia- najlepiej zarówno podczas najważniejszych ćwiczeń, jak i z treningu na trening

przerwy między seriami spraw dośc relatywna- od pół minuty do trzech; jasne jest więc, ze nie powinna być za długa, ale i nie podchodzisz pod cięzar gdy "słaniasz sie na nogach"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowy plan 8 tygodni

Następny temat

Co zrobic z treningiem brzucha??

WHEY premium