SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic z treningiem brzucha??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
Witam. Mam mały dylemat. Czy można robić trening brzucha przed treningiem reszty partii?? Tz.Na siłke ide zawsze ok. godziny 19 i przebywam tam ok 1,5h. Nie mam czasu na przeprowadzenie treningu brzucha gdyż bedę tam za długo. I pomyślałem sobie zeby trening brzucha robić 3/4 razy w tyg. ok godziny 15. by mi to również odpowiadało jakbym zaczął chodzic do szkoły to chodze na popołudniowe godziny i bym sobie brzuch ćwiczył np. między godziną 8 a 12... Czy to jest dobry pomysł czy nie bardzo?? Są jakies ,,wady'' przeciwskazania takiego ćwiczenia??? Bym prosił o doradzenie:) Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
trenuj go raz w tygodniu i nie będzie kłopotu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
nie no dam rade wiecej razy. np. pasuje mi czwartek bo ide do szkoły na 13 i przeciez jest jeszcze sobota i niedziela. ale zastanawiam sie czy nie będzie zadnych przeciwskazań zeby treniować przed treningiem własciwym. Czy nie będzie to w niczym kolidowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
jeżeli resztę grup trenujesz 1x, to brzuch też trenuj 1x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
a co to ma do rzeczy?? chce po prostu zwrócić większa uwagę na brzuch, będzie on teraz moim piorytetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
brzuch wystarczy trenować raz w tygodniu, myślę 12 serii wystarczy

4 na dolne partie brzucha
4 na skośne
4 na górne

4 serie unoszenia nóg w podporze
4 serie opad tułowia ze sztangielką
4 serie crunch ze sztanga na ławce ujemnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
a jakbym chcial trenowac 3x w tyg. po 6 serii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
???Moze ktoś doradzi? czy sa jakies przeciwskazania do trenowania brzucha rano tz miedzy godzina 10-14 a koło godziny 19 normalny trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Przeciwwskazania sa takie ze bedziesz mial slabsze stabilizowanie postawy ze wzgledu na juz troche przemeczone miesnie brzucha rannym treningiem. Jakby priorytetem byla klatke tez bys ja cwiczyl 3x w tygodniu? Dlaczego brzuch chcesz traktowac jako calkiem inny miesien? Brzuch trenuje sie raz a porzadnie albo 2x przy podziale na ciezki i lekki trening tak jak kazda inna partie. Jesli cwiczysz przysiady, mc to przy tym tez brzuch pracuje i nie ma potrzeby go katowac tyle razy w tygodniu.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
ok, dzięki za odpowiedź. A powiedz mi jeszcze czy jest sens ćwiczyc brzuch w okresie łapania masy?? Chyba nie. Jak myslisz?? A i czy bym mógł ćwiczyc brzuch w dzień wolny od treningów?? Czy jak wolne to wolne?? Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
dlaczego ma nie być sensu w ćwiczeniu brzucha podczas masy? w ten sposób wzmacniasz mięśnie brzucha, aby po zrzuceniu fatu z brzucha były widoczne

do zrzucenia tłuszczu z brzucha nie trzeba katować go ćwiczeniami. do tego służy dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i interwały/aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO PROSZĘ O PORADĘ , OCENĘ I POMOC :)

Następny temat

FBW ---> ocena

WHEY premium