SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAD ASS SQUAD - justyna28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
A co to za plaga dziś z tymi minusami ?????? Ja też już nie mam , czuję tylko takie jakby mocniejsze spięcie ale to nie są takie zabójcze domsy jak po dużej przerwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hehe nie wiem ale juz na wejsci masz 2 minusy no nie wiem, chetnie bym poczula chociaz cos bo juz nie wiem o co kaman. Ani nie rosnie, ani nie boli, w ogole ona tam jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
maria1209
Hehe nie wiem ale juz na wejsci masz 2 minusy no nie wiem, chetnie bym poczula chociaz cos bo juz nie wiem o co kaman. Ani nie rosnie, ani nie boli, w ogole ona tam jest?


zapytaj jej czy tam jest , może odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
justyna28
maria1209
Hehe nie wiem ale juz na wejsci masz 2 minusy no nie wiem, chetnie bym poczula chociaz cos bo juz nie wiem o co kaman. Ani nie rosnie, ani nie boli, w ogole ona tam jest?


zapytaj jej czy tam jest , może odpowie


ale to chyba działa tylko w wigilię i ze zwierzakami
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maria1209
Kurde ja nie wiem co ze mna ale takich konkretnych domsow na pupsku to nie mialam juz pare lat. A troche bym chciala cos tam poczuc. Tzn. w czasie treningu czuje ale po w sumie nic

Jak brownie?


Zaczęłaś ten cykl z tak niedoważonymi ciężarami, że dziwne, żeby cię to ruszyło :D Jak w każdym ćwiczeniu dojdziesz do ściany i będziesz walczyć, żeby każdy jeden kilo dodać, to wtedy się zaczynają na prawdę trzepiące i niszczące treningi. Na razie to nawet ciężko przewidzieć jaki masz jeszcze zapas siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
mam glupie mysli przez Was

jurysdykcja
maria1209
Kurde ja nie wiem co ze mna ale takich konkretnych domsow na pupsku to nie mialam juz pare lat. A troche bym chciala cos tam poczuc. Tzn. w czasie treningu czuje ale po w sumie nic

Jak brownie?


Zaczęłaś ten cykl z tak niedoważonymi ciężarami, że dziwne, żeby cię to ruszyło :D Jak w każdym ćwiczeniu dojdziesz do ściany i będziesz walczyć, żeby każdy jeden kilo dodać, to wtedy się zaczynają na prawdę trzepiące i niszczące treningi. Na razie to nawet ciężko przewidzieć jaki masz jeszcze zapas siły.


myslisz? to wychodzi ze zmarnowalam 3 tyg. Nie dojde do tego momentu pewnie bo zaraz sie zaczyna nowy program
3

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
My za karę że Nam nie rośnie zostajemy na tym planie aż urośnie co najmniej 3 cm więc spokojnie dojdziemy do ściany .

Keb warto poczekać i do Wigilii żeby poznać odpowiedź tej zagadki




Zmieniony przez - justyna28 w dniu 2016-07-07 22:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ej do Wigilii mam nadzieje ze jednak sama sie ujawni

Myslisz ze sie wyrobimy do konca eksperymentu?
3

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Nie wiem ale wiem że zaraz bana dostaniemy za te minusy hahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zmarnowałaś, bo jak masz nowe ćwiczenia, to ciężko od razu walnąć na sztangę 100 kilo :D Ale tak to jest, że trochę wprawy wymaga wyczucie ciała na tyle, żeby mniej więcej wiedzieć gdzie zacząć i gdzie skończyć cykl treningowy z takim a nie innym zakresem, takim a nie innym układem ćwiczeń. Start z za wysokiego pułapu też jest bez sensu, bo człowiek się frustruje, że nie ma postępów.

Nom, generalnie fajny ten twój dziennik, miski masz ciekawe, ciężary też takie, że człowiek aż ma ochotę wejść i zobaczyć ile Maria w HT tym razem dowaliła :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadanie zastawki mitralnej a ćwiczenia na silowni

Następny temat

BAD ASS SQUAD - renatka1986

WHEY premium