SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAD ASS SQUAD - beatrycze2107

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Cześć, mam na imię Beatrycze i zostałam szczęściarą, która zakwalifikowała się do grupy 20 dziewczyn, które pod internetowym okiem Wojciecha Jusiela będą robić tyłek, którym można rozłupywać orzechy włoskie

Ankieta:
Formularz Rekrutacyjny
Wiek: 23/za miesiąc 24
Wzrost:176
Waga: 66
Obwody ciała (bez przypinki :P)
Barki: 104cm
Ramie(Srodek): 30cm
Talia: 74cm
Pas(pepek): 81cm (flacor jak cholera, toteż będę na lekkiej redukcji, nie będzie tak spektakularnych efektów jak u dziewczyn na bilansie zerowym, ale jestem pewna, że i tak będzie mega, czuję po dzisiejszym treningu ^_^)
Biodra - posladki: 97cm
Udo(gora): 57cm
Udo(Srodek)/:52cm

JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - ok.1700 kcal, tłuszczówka. B ok. 2g/kg, W 50g. reszta tłuszcz, czyli ok. 110g
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? ] chudnę, o ile nie wpierdzielę za dużo sera żółtego = nie złapię wody -_-

****CEL*************************************************
zrobić dupę jak z kamienia i zredukować flaka

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: kolana czasem się odzywają, zgubione przez bieganie po asfalcie. ale nie ma tragedii. żaden konkret.
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: pokarmowe - nic mi nie wiadomo, trzeba by było kiedyś zrobić testy
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: hormony: kortyzol wyrąbany ponad normę (test hamowania deksoczymśtam dowiódł że to chyba kwestia stresującego trybu życia..czy coś), estradiol i progestagen poniżej normy dla kobiet po menopauzie... zobaczymy jak wyjdzie po odstawieniu hormonów
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? nigdy nie dane mi było doświadczyć regularnych miesiączek, czasem miałam co tydzień, kiedyś nawet nie miałam przez 10 miesięcy. to było 5 lat temu i od tego czasu brałam tabletki anty, coraz wyższe stężenia ale wciąż były incydenty typu krwawienia w środku opakowania, potem plastry i to samo. miesiąc temu odstawiłam i czekam na pierwszy okres.
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? brałam 5 lat, rzuciłam miesiąc temu.
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie


Suplementacja
kompleks witamin i minerałów, BCAA, glutamina, aakg, tcm, omega3, wit. C

Trening

Faza 1, 4 razy w tygodniu, będzie trwać 3 tygodnie :
Training 1-
1. Back Squat 4x12 rest 75 sec
2. Db Shoulder Press 3x 15 rest 60 sec
3. Barbell Glute Bridge 3x 20 rest 75 sec
4. Eccentric Chin Up 4x5 rest 90 sec
5a. Bird Dog 3 x 20 sec
5b. DB Lateral raise 3x 15 rest 75 sec
6. Single Leg Deadlift 3x 12 rest 75 sec
7. Plank 5 sets 30 sec

Training 2
1. Hip Thrust 4x15 rest 75 sec
2. Single ARm DB Row 4x 10 rest 75 sec
3. Romanian Deadlift 4x 10 rest 75 sec
4. Db Flies 3x 15 rest 60 sec
5a. DB Front Step Up 3x10
5b. Side Plank 3 sets 30 sec rest 90 sec
6. Kettlebell Swing 4x 15 reps

oprócz tego prowadzę zajęcia ze sztangami, co najmniej 1x/tyg i inne lajtowe fitnessy, jeżdżę rowerem, często po 40km dziennie.

Jutro wyjeżdżam do Wro (mieszkam koło Kielc), potem będzie Łódź, trip na egzaminy wstępne na uczelnie. W związku z tym z wpisami w najbliższym tygodniu może być różnie. No i nie mam już jak zrobić zdjęć w pozach neutralnych więc mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone, że załączę zdjęcia niedawno robione ale w dziwacznych pozach









1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Robiłaś badania ? Prócz tych hormonów które podałas? Mówię o panelu tarczycy i cukrze.
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Tarczyca była ok ale za dwa tygodnie planuję powtórzyć wszystkie te co robiłam czyli właśnie płciowe, tarczycy, kortyzol i jeszcze dołożę cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No, dobrze wykonać kompleks badań, gdy ma się problemów sporo.
Po odstawieniu anty niestety musisz uzbroić się w cierpliwość z miesiączką, bo możęsz dłuuugo czekać.
Jeśli miesiączkowałaś zawsze nieregularnie, badałaś się pod kątem PCOS?
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
blue_hope
No, dobrze wykonać kompleks badań, gdy ma się problemów sporo.
Po odstawieniu anty niestety musisz uzbroić się w cierpliwość z miesiączką, bo możęsz dłuuugo czekać.
Jeśli miesiączkowałaś zawsze nieregularnie, badałaś się pod kątem PCOS?


widzisz, właśnie w tym tkwi problem. lekarze olewają temat i bezmyślnie przepisują anty jako sztuczne uregulowanie.
teraz czekam jeszcze nie dostałam okresu, myślę, że po dwóch miechach zrobię badania. Ciekawa jestem bardzo jak to się potoczy.

A teraz uwaga uwaga wracam do żywych!
Po tournee po Polsce (no dobra, tylko Wro i Łódź) jestem już na miejscu i będę regularnie się meldować.
Niestety egzaminy nie poszły, no cóż, spróbuję za rok, tymczasem czeka mnie jeszcze w lipcu obrona mgr więc mam co robić, szczególnie, że praca jeszcze nieskończona :P

Treningi I i II zrobiłam już po razie w ubiegłym tygodniu, w tym tygodniu póki co zrobiłam I, II, I i jeszcze II zrobię jutro.
Nienawidzę ćwiczyć nie u siebie bo za dużo czasu schodzi na odszukaniu sprzętu bądź alternatyw dla brakującego sprzętu.
W Łodzi robiłam treningi w manufakturze (Pure), masakrycznie ciasna strefa siłowa, zero funkcjonalnej. Nie mają boxa więc front step up musiałam zrobić składając dwa stepy na maksymalną wysokość. Nie dość, że trener z siłki musiał usiąść na step, żeby się nie ruszały, to w trakcie zaczął się odpinać jeden ten klocek na którym step stoi, ale z nutką adrenaliny skończyłam serię a potem obniżyłam stepy i dołożyłam jeden. Jakoś się udało. Trener pewnie myślał, że kupię treningi bo potem jeszcze skorygował mi technikę swingów, cóż, chyba go zawiodłam, mówiąc, że jestem instruktorką fitnessu w pure w innym mieście... :P

Miska była średnia, bo nic nie liczone. Wiem, że się da nawet na wyjeździe, ale za dużo miałam stresów. W każdym razie była czysta, zero słodyczy (no oprócz Matrixa trzeba było czymś załagodzić wk*rw po wynikach egzaminów, przynajmniej bez cukru).
Jak już pisałam, praktykuję tłuszczówkę, więc wiem, że nie będzie spektakularnych efektów. Zobaczymy czy coś będzie szło, jak nie to zmienię trochę proporcję na rzecz węgli.

Teraz spowiedź z ostatnich treningów I i II, I był wczoraj, II bodajże w czwartek.

trainig II:


1. Hip Thrust 4x15 45kg rest 75 sec
2. Single ARm DB Row 4x10 16kg rest 75 sec
3. Romanian Deadlift 4x10 60kg rest 75 sec
4. Db Flies 3x15 12kg rest 60 sec
5a. DB Front Step Up 3x10 20kg
5b. Side Plank 3 sets 30 sec rest 90 sec
6. Kettlebell Swing 4x15 16kg

training I:

1. Back Squat 4x12 35kg rest 75 sec
2. Db Shoulder Press 3x15 10kg rest 60 sec
3. Barbell Glute Bridge 3x20 60kg rest 75 sec - szczerze to lepiej mi wchodzi z mniejszym ciężarem bo mogę mocniej przypiąć i przytrzymać u góry... ale musiałam spróbować bo widziałam zdjęcia Kasi I. z treningu, że nawrzucała dziewczynom po 8 dych :O
4. Eccentric Chin Up 4x5 rest 90 sec
5a. Bird Dog 3x20 sec
5b. DB Lateral raise 3x15 5kg rest 75 sec
6. Single Leg Deadlift 3x12 32kg rest 75 sec
7. Plank 5 sets 30 sec

i tu moje pytanie - lepiej robić powiedzmy 40 kg i maksymalnie wydłużyć fazę ekscentryczną, czy np. te 60kg ale opuszczać już w tempie? ja poprzednie razy robiłam właśnie 40 i przytrzymywałam na górze, później powolne opuszczanie i ostatnie powtórzenie w serii trzymałam w górze aż umrę. chyba że spróbować coś wypośrodkować?

Dziś DNT, natomiast z michy spowiedź będzie wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://bretcontreras.com/tag/eccentric-training/

"Studies comparing the effects of slow and fast eccentric-only training show that faster (i.e. heavier) eccentric-only training leads to greater gains than slower (i.e. lighter) eccentric-only training.

Chances are, this is because lowering a weight slowly requires you to use lighter loads, while lowering a weight faster allows you to use much heavier loads. And heavier loads will always make you stronger, probably because they involve greater mechanical loading. Whether the strength gains are mediated solely by greater gains in muscle size, or by other (peripheral and central) changes as well, is less clear."
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Konkret, dzięki to nawet lepiej bo talerze 20kg są już na tyle duże że mogę sztangę na siebie wtoczyc ^_^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 366
CZekamy na kolejne relacje :) Jak mozesz wszedzie stoasuj tempo 4010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
ok. w podciąganiu (a raczej opuszczaniu) w ostatniej serii to póki co niemożliwe ale robię co w mojej mocy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
dobra, zakończyłam konsumpcję na dziś, oto raport:
żarło
-jajecznica z boczkiem i mozzarellą
-flaczki wołowe
-kawa mrożona (wpc waniliowe + 2 łyżeczki kawy i do zamrażarki na min. pół h. dla mnie wybawienie w te upały)
-jajka sadzone z boczkiem i cheddarem (tak, kocham boczek, jajka i ser)
-lody z kalafiora z galaretką bez cukru
-owsianko-jaglanka na wodzie i mleku kokosowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 188
Spowiedź z dziś.
Dziś poleciał trening II, łatwo nie było bo mimo klimy pociłam się przeokrutnie.
Przy hip thrust niestety nie miałam nikogo do pomocy a nie opracowałam sobie jeszcze jakiegoś sprytnego zrzucania z siebie sztangi... więc wzięłam znowu 45kg, taką gotową, którą mogę zsunąć na bok i postawić pionowo. Trochę za lekka, więc zrobiłam więcej powtórzeń. Następnym razem coś wykombinuję, żeby spróbować chociaż 50kg.

trening II
1. Hip Thrust 4x17-20 (nie pamiętam w której ile razy) 45kg rest 75 sec
2. Single ARm DB Row 2x10 16kg 2x8 18kg (niestety jeszcze nie dam rady 10 razy) rest 75 sec
3. Romanian Deadlift 4x10 60kg rest 75 sec
4. Db Flies 3x15 12kg rest 60 sec
5a. DB Front Step Up 3x10 20kg
5b. Side Plank 3 sets 30 sec rest 90 sec
6. Kettlebell Swing 4x15 16kg

żarło

-jajecznica z boczkiem i cheddarem
-WPC
-filet z piersi w panierce z mąki kokosowej
-kiełba i lody z kalafiora
-owsianko-jaglanka na wodzie i mleku kokosowym

suple
bcaa, glutamina, tcm, wit. C, omega 3, kompleks wit. i minerałów




Zmieniony przez - beatrycze2107 w dniu 2016-06-26 15:01:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy Rzeźba

Następny temat

BAD ASS SQUAD moniastrojnaa

WHEY premium