SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAD ASS SQUAD - beatrycze2107

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Przy hip thrust dobrze sprawdzają się większe krążki, wtedy bez problemu wejdziesz pod sztangę, bez pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
Przy glute bridge tak robię natomiast do hip thrust nie wiem czy wezmę aż 60kg.. A dopiero talerze 20kg są dość duże u mnie. Spróbuję, okaże się dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
Dziś niby bez treningu ale nie do końca. Tzn. musiałam rano dokończyć poprawianie mgr więc nie dało rady pojechać na siłkę, pojechałam dopiero na 17 a że na 19 aqua a potem od razu sztangi, to nie pokusiłam się o siłowy, nie miałabym potem już siły na sztangi. Gdybym była na siłce rano to spoko, byłoby dużo czasu na odpoczynek. Więc zrobiłam tylko 45 minut kardio. Żeby sumienie było spokojniejsze. 30 minut orbitreca i 15 steppera.

Ale ostatnio leje się ze mnie strasznie :O normalnie poci mi się kark, linia włosów, całe ramiona, masakra, przenigdy tak nie miałam! Nie wiem co się dzieje, jedyna zmiana to odstawienie anty więc może to to :O Nie narzekam bo przynajmniej wiem, że dobrze zapierdzielam :P

Jutro już poleci trening I ;) może uda mi się nagrać choć jeden filmik, żeby poddać ocenie technikę ;)

natomiast co do diety:
micha
-śniadanie: jajecznica z boczkiem i mozzarellą
-WPC
-obiad: pierś na masełku
-omlet z 2 jajek i wpc
-owsianko-jaglanka na mleku koko

no i suple
bcaa, glutamina, tcm, wit. C, omega 3, kompleks wit. i minerałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
Dziś wleciał trening, po treningu kardio i wieczorem jeszcze sztangi. Więc git ;) niestety filmiku się nie udało, jutro powinnam kogoś zmotać. szybka relacja:

dieta

-śniadanie: jajecznica z kabanosem i serem
-WPC
-obiad: karkówencja <3
-owsianko-jaglanka na mleku kokosowym

trenig I

1. Back Squat 4x12 35kg rest 75 sec
2. Db Shoulder Press 3x15 10kg rest 60 sec
3. Barbell Glute Bridge 3x20 50kg rest 75 sec
4. Eccentric Chin Up 4x5 rest 90 sec
5a. Bird Dog 3x20 sec
5b. DB Lateral raise 3x15 5kg rest 75 sec
6. Single Leg Deadlift 3x12 32kg rest 75 sec
7. Plank 5 sets 30 sec

plus kardio 20 minut na stepperze i prowadzenie sztang


Suplementacja: bcaa, aakg,glutamina, tcm, omega-3, kompleks wit. i minerałów.


Zmieniony przez - beatrycze2107 w dniu 2016-06-28 23:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Beatrycze ile węgli na dzień jadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
Ok. 50g, z warzyw raczej nie liczę. Ja wiem, że nie zbuduję spektakularnych pośladów ale może poprawię jakość i jędrność aktualnych.. Przy moim flaku byłoby głupotą wchodzić na masówę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dlaczego tyko tyle? Wojtek pozwala być na takiej malej ilości węgli?
3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
ta dieta, która była rozpisana, niby nie była obowiązkowa.. jeżeli by się okazało, że jest obowiązkowa, to niestety musiałabym zrezygnować, treningi cisnęłabym samodzielnie dalej, ale próbowałam kiedyś zwiększyć węgle do 100g dziennie i mimo 1500kcal tyłam. więc boję się kombinować. najpierw zredukuję do satysfakcjonującej sylwetki a potem mogę próbować mieszać w makro. takie jakie mam u mnie się sprawdza, czuję się świetnie, nie ma ospałości jak na węglach, energia jest... nie chcę ryzykować, że znowu dobiję do 7 dych wagi i to nie z powodu mięśni :/ a przy obecnej diecie cm w pasie spadają, powoli ale jednak..

Spowiedź z dziś.
Dziś poleciał trening II, tym razem do hip thrust wzięłam 50kg, to chyba na chwilę obecną strzał w 10 dla mnie.
Przy MC rumuńskim pierwszą serię ambitnie spróbowałam bez pasków i zrobiłam tylko 8 razy -_- potem wsadziłam sobie ambicje w d*** i z paskami zrobiłam po 10, na ostatnią wrzuciłam o 5kg więcej na próbę.
niestety znowu nie udało się z filmikiem... ale chciałabym poddać ocenie moje przysiady bo mam z nimi mega kłopot więc przy kolejnym treningu już choćbym miała dziewczynę z recepcji ściągnąć to się uda :P

trening II
1. Hip Thrust 4x15 50kg rest 75 sec
2. Single ARm DB Row 4x10 16kg rest 75 sec
3. Romanian Deadlift 3x10 60kg 1x8 65kg rest 75 sec
4. Db Flies 3x15 12kg rest 60 sec
5a. DB Front Step Up 3x10 20kg
5b. Side Plank 3 sets 30 sec rest 90 sec
6. Kettlebell Swing 4x15 16kg

żarło
dziś niezbyt udana dieta. wpadł nadprogramowy szaszłyk i wino na imieninach szwagra. i tak dobrze, że bez tortów itp -_-

-jajecznica z boczkiem i cheddarem
-WPC
-filet z piersi kurczaka, filet z pstrąga
-szaszłyk i omlet posmarowany twarogiem -_- imprezka rodzinna, musiałam się jakoś ratować jak wpierdzielali ciasto -_- no i wpadła lampka wina białego wytrawnego...
-owsianko-jaglanka na wodzie i mleku kokosowym

suple
bcaa, glutamina, tcm, wit. C, omega 3, kompleks wit. i minerałów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To nie uniknione, ze go jestesmy dłuższy czas na LC, czy mocno uszczuplamy węgle i wracam do nich to nas zalewa. Zazwyczaj po jakimś czasie ta woda schodzi. Ale z tego co wiem, to problem jest z miesiączką, a Ty tutaj zamiast walczyć micha tez o okres to bardziej o sylwetkę. Taki masz cel? Najpierw waga, później zdrowie i hormony?
3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 186
Problemy z okresem mam od zawsze więc na pewno winowajcą nie jest dieta.. A że można dietą coś zaradzić to niestety lekarz ci tego nie powie. Powtórzę badania i zobaczymy co wyjdzie. Pewnie czeka mnie od dłuższego czasu planowana konsultacja z ogarnietym dietetykiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy Rzeźba

Następny temat

BAD ASS SQUAD moniastrojnaa

WHEY premium