SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anitan222/Dziennik-Najpierw redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


Zaginęły dziś na sali 1kg sztangielki, które zwykle dokładałam sobie do np 7,5 i 12,5kg, żeby od razu nie przeskakiwac na 10 czy 15. W związku z czym zmieniły sie obciążenia w stosunku do poprzedniego tygodnia.
Wyciskanie młotkowe z 12,5 zamiast z 13,5, ale za to z odpowiednią ilościa powtórzeń. Poprzednio było 13,5, ale powtórzone 6 i 5 razy.
Rozpiętki-musiałam więc 7,5kg ruszać, bo 9 to było już za dużo.
Wiosło-tu chyba podobnie jak w siadzie, za szybko poszłam z ciężarem. Nie wiem czy nie lepiej będzie zmniejszyć na następnym. Tylko nie wiem od jakiego zacząć i o ile podnosić.
Miało być w pierwszej wersji opuszczanie się na drążku. Nie wyszło, bo drążki na siłce strasznie wysoko i nie miałam nic do podłożenia, żeby do niego sięgnąć. Miałam więc robić przyciąganie drążka, ale dziś wpadł mi do głowy inny pomysł. Położyłam sztangę na najwyższych hakach i w ten sposób uzyskałam drążek na odpowiedniej wysokości. Że też nie pomyślałam o tym wcześniej Mogłam się spokojnie na nim zawiesić i opuścić, ale w efekcie wyszło mi podciąganie na drążku i udało mi się po 3 razy. Jestem w szoku, bo nie sądziłam, że może mi się coś takiego udać.
Więc mam teraz robić to podciąganie czy jednak opuszczanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Temp. 36,5.
Dietka:
1.owsiane, jajko, białka, jabłko
2.kura, jabłko, mandarynka
3.tuńczyk, brukselka, brokuł, ryż brązowy, marchewka
4.kura, brokuł, pekińska, por, oliwa, orzechy brąz.
5.kura, sałata, ogórek, oliwa
6. twaróg, oliwa, orzechy

klc 1836 B185 T70 W101
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeśli podciągasz się 3 razy, to masz bardzo dobrą pozycję wyjściową. Ciśnij dalej!

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No panna dobra jestes Obciazenie na wiosle mnie zaskoczylo-to naprawde duzo(dla mnie )
Ja sie nie podciagne ani razu.Nie mam tez prostego drazka tylko takie krotkie w rozne strony. Chyba zrobie tak jak ty Ciekawe jak mi pojdzie dzisiejszy.
Ciesze sie,ze masz ten sam trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Z tą sztanga na hakach, to naprawdę niezłe rozwiązanie, bo możesz sobie ustawić na takiej wysokości jaka Ci pasuje. A obciążenie na wiośle, to dla mnie chyba też za duże. Niby dałam radę, ale nie czuję się usatysfakcjonowana (to tak jak z przysiadem było). Powodzenia na dzisiejszym treningu. I też się cieszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Obniż bo na pewno go dobrze nie wykonujesz, zaczynasz brac duze ciezary i wszytskie błędy wychodzą i dochodzą nowe. We wiośle krzyż tez obrywa.
Daj 40kg i ciagnij na maxa we wszystkich seriach, wolno w gore i kontrolowanie w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
o cholera, podciagasz sie :D Jesli nachwytem to kurde brawo!! to moje marzenie raz podciagnac sie nachwytem, a za nic nie idzie ;D podchwytem - spox - bickami dociagne, ale plecami barkami - no way;/
i ze ja nie wpadlam na to zeby sobie stange polozyc na silce na tych krotkich drazkach, hahaha;) to az do domu drazek kupilam, ale down ze mnie ;D
pomysl mialas Anitan mega! ;DDDD

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Pierwsza seria nachwytem, następne pod. Ale to był mój pierwszy raz, więc jestem i tak zadowolona.
A pomysł, no cóż, też dopiero dziś mi wpadł do głowy. I nieskromnie muszę przyznać, że jest niezły:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening podzielony na partie mięśniowe

Następny temat

Sprzęt dla początkującego

WHEY premium