SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anitan222/Dziennik-Najpierw redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Super. Sog wleciał wcześniej, to ja tylko kolejny raz podziękuję za wszelaką pomoc i wskazówki.
I fajnie że sobie w końcu dzień wolny zrobiłaś, szalona uparta kobieto

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Dzięki Maya! No zrobiłam, bo jestem zmęczona bardzo, a po tym gpp "miękkie nogi", to nogi miękkie mam i dziś i bolą, więc trening dziś byłby mało wydajny. A raczej ja byłabym mało wydajna. Dziś odpocznę, poczytam książkę i muszę jeszcze rozplanować dietę na jutro, no i oczywiście przygotować posiłki do pojemników. Zawsze lubiłam gotować, ale nigdy nie spędzałam tyle czasu w kuchni, co codziennie przez ostatnie pół roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
anitan dzien wolny tez jest potrzebny - nie moglam tego zrozumiec dopoki mi sil w koncu nie zabraklo

podziwiam cie za te ciezary!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


5.03.2010 PIĄTEK

Ostatnio wszyscy składali "szacun" za moją zaciętość i walkę w wyciskaniu, a dzisiaj walka się nie powiodła. Poległam i nie miałam siły walczyć.
PRZYSIAD-Już przy tych 61,5 nogi mi się trzęsły i przysiady były płytkie. Może i przy drugim podejściu dźwignęłabym to 65,5, ale głupia ćwiczyłam na bosaka i nogi mi się rozjechały na dywanie i nie dałam rady.
PROSTOWANIE- musiałam zakończyć na 60kg, ponieważ nie mam na co zakładać już talerzy. Bolec, który służy do wieszania talerzy jest dość krótki. I co teraz? Mam zamienić to ćwiczenie na sissy?
MC- kolejna porażka. No niby w sumie progres jest, bo ostatnio tylko raz dźwignęłam 71,5, (w tabelce jest, że 72, ale to błąd, bo coś tabelki mi głupieją i co zapiszę 71,5 to mi przeskakuje na 72. Nie wiem dlaczego) a teraz 3 razy, no i udało się raz 74kg, ale chciałam 75,5kg i nici. 71,5kg robiłam chwytem naprzemiennym, ale pozostałe normalnym chwytem.
UGINANIE-40 kg chciałam więcej razy, ale się nie dało, więc w ostatniej serii zmniejszyłam o 2,5kg.

+ 8 interwałów (nie dałam rady więcej)

Generalnie się zmasakrowałam. poza tym wściekłam się, że nie udało mi się zrealizować tego, co sobie zaplanowałam.
Byłam wypompowana i wściekła i nie dałam rady dać z siebie wszystkiego podczas interwałów. Zresztą w pierwszej chwili chciałam zrezygnować z nich i zrobić aero.

****************************************************
IZA- jak mam na następnym treningu zabrać się do MC i przysiadu? Obniżyć ciężar, żeby zrobić konkretnie zadaną ilość powtórzeń, czy zostawić taki jaki był na tym treningu, tylko walczyć o odpowiednią ilość powtórzeń?
Od poprzedniego treningu nóg doznałam chyba jakiejś kontuzji. Przez cały tydzień ją bagatelizowała, choć trudno mi się chodzi i trochę utykam, bo boli jak chodzę normalnie. W pachwinie. Myślałam, że to nie od treningu, zresztą nie wiem, ale dziś i przy przysiadzie, a zwłaszcza przy MC mnie bolało i dlatego też nie walczyłam. Zresztą przy interwałach też mnie bolało.

************************************************
Temperatura dzisiaj: 36,2

************************************************
DIETA:
1. owsiane, bialka, jabłko
TRENING
2. Owsiane, białka, jabłko
3. kurczak, ryż brąz, sałata, ogórek, papryka, oliwa
4. kurczak, makaron pełneziarno, marchew, pieczarka, łyżeczka koncentratu, oliwa
5. kurczak, sałata, ogórek, lniany
6. jajko, białka, twaróg, orzechy

klc 1695 B 175 T43 WW 140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Tancereczko bardzo Ci dziękuję. Ty podziwiasz mnie za ciężary, a ja patrzę na ciężary np. Asariah, nie mówiąc już o dziewczynach z E7 i myślę, że te moje to strasznie lajtowe.
Wiem, ze dzień wolny jest potrzebny, bo w końcu mięśnie rosną wtedy gdy odpoczywają, ale tłuszczu już niestety podczas odpoczynku nie ubywa.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Anitan, co do "przeskakiwania"- zaokrąglania wartości - sprawdziłaś czy edytując zawartość komórek w tabeli nie masz ustawionego zaokrąglania liczb automatycznie?

A co do ciężarów - ty patrzysz na Asariah i E7, ja patrzę na Twoje i tez bym tak chciała. Każdy ma swoje wzory i "wagowe ideały". A do ideałów się dąży a widać że ty na laurach nie siadłaś i siąść nie zamierzasz.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
No tak. Racja. Każdy ma swoje wzory. Patrzę na Asariah, bo ona ma dokładnie ten sam trening co ja i ćwiczy go właściwie też mniej więcej tyle samo czasu, co ja. Ale miło mi, że ktoś też chciałby chociaż takie jak moje;)
Ja z natury jestem taka, że na laurach nigdy nie zasiadam. Taka wada, genetyczna chyba i uciążliwa.
A co do tabelki, to nie wiem czy mam to zaokrąglanie czy nie. Ja "beton" komputerowy jestem, więc i tak sama do tego nie dojdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


6.03.2010 SOBOTA

Wstawiam tabelki osobno, żeby wszystko było dokładnie widać
Generalnie w obwodach nie było właściwie zwiększania obciążenia, a jedynie progres w powtórzeniach
Wykroki z hantlami i syzyfki słabiej niż ostatnio, ale nie dałam rady ze względu na ból przy tych ćwiczeniach w stawie biodrowym
Wyciskanie hantli, i podciąganie sztangi progres w powtórzeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


Obwód B
W wyciskaniu na barki, prostowanie nóg- progres w powtórzeniach.
W pozostałych bez zmian. Nie mam czego kłaść już na biodra przy wznosach, żeby zwiększyć obciążenie, bo nie dam rady utrzymać więcej talerzy na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


Obwód C
Uginanie rąk, francuz - progres w powtórzeniach.
Unoszenie bokiem - gorzej niż ostatnio.

Czy w następnym obwodzie zostawiam obciążenia i dalej walczę o powtórzenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening podzielony na partie mięśniowe

Następny temat

Sprzęt dla początkującego

WHEY premium