SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anitan222/Dziennik-Najpierw redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Niezła wytrzymałość :D jak ja raz spale podejście przy wyciskaniu, choćby minimalnie to za drugim razem już nie ma opcji abym dał rade

Wiosło na niezłym ciężarze robisz . Ja kończę tylko 10kg więcej

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-03-02 18:54:47

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Jovovich jestem uparta;) Jak się już zawezmę, to muszę i koniec. Nie mogłam dziś popuścić tym 44kg. A z tym wiosłem, to chyba muszę zmniejszyć ciężar, bo tym podchwytem trochę trudniej mi było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Jutro mam trening pleców, a że trzecie ćwiczenie zmienne co tydzień to machnę te wiosłowanie. Aż jestem ciekaw jak pójdzie bo dość dawno tego nie robiłem

A wracając do wyciskania to nie wiem jak inni ale ja na dużych ciężarach ściągając sztangę ze stojaków wiem już w 99,9% czy dam rade to wycisnąć.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
anitan, o instrukcje proszę: jak robię przysiad to nogi mam rozstawione mniej więcej na szerokość bioder. Czy ma znaczenie czy stopy idą prosto czy na boki? bo jak mam prosto to nie umiem zejść tak głęboko jak przy stopach lekko na boki... Ja chyba jakaś dziwna jestem

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
44kg, oj super ale jaka walka . Podziwiam
A nie za malo tluszczu bylo wczoraj? Jak zmniejszałaś kalorie trzeba było obciąć białko, albo weglowodany. Zreszta jak sie lepiej czujesz, zle nie jest... chociaz pamietaj by tego tluszczu bylo zawsze przynajmniej 20% wartosi kalorycznej, nizej juz nie schodz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Teraz ja Tobie pogratuluję 40-chy, długo walczyłaś, ja też jak sie nie da, to ewentualnie jeszcze raz próbuję, a Ty do skutku brawo!
Tabelki wcześnijesze kiepsko widoczne, spróbuj powiększyć czcionkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
3.03.2010 ŚRODA

Trening:
50 min aero
+ trening "miękkie nogi" (masakra!!!)
czyli
1 burpee-15 przysiadów
..........
15 burpee - 1 przysiad
czas: 18 min. Myślałam, że ducha wyzionę.
**************************************************

DIETA:
1. owsiane, białka, jabłko
2. owsiane, jabłko, białka
3. kurczak, ryż brąz., sałata. ogórek, papryka, oliwa
4. kalmary, sałata, ogórek, pomidor, lniany
5. kurczak, brokuł, pesto
6. makrela, sałata, ogórek, lniany

klc 1540 B 170 T 49 WW 90

***********************************************
Iza- no wczoraj trochę mniej tego tłuszczu, powinno było być 43gr, a z ww wczoraj dużo ucięłam bo miało być normalnie 180gr, a było 145gr. Może coś mi źle wczoraj policzyło.
A co do wyciskani, to walczyłam ostro. Nie mogłam odpuścić.

Maya- wydaje mi się, że stopy przy przysiadzie powinny być prosto, ale w sumie to nie jestem pewna. Nogi na szerokość barków, albo troche szerzej. Ja chyba robię z prosto ustawionymi stopami, ale może ktoś bardziej znany się wypowie.

Żyrafka - dzięki za tę 40chę. No i postaram się z tymi tabelkami, żeby później nikt mnie o pogorszenie wzroku nie oskarżył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ja osobiście przy przysiadzie stopy mam lekko na zewnątrz, prosto robiło mi się gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Czyli nie tylko ja tak mam! To póki Obli nie zruga przypadkiem za nieodpowiednią technikę to będę robić ze stopami lekko na zewnątrz. Anitan, sorki za spam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
4.03.2010 CZWARTEK

Dziś dzień wolny. Naprawdę wolny. Musiałam z samego rana wyjechać i niedawno wróciłam. Jak nie zrobię treningu rano, to po południu nie mam już nigdy siły, więc dziś nie będzie ani aerobów, ani wytrzymałościówki. Poza tym wszystko mnie straszliwie boli, zwłaszcza klatka od poniedziałkowej walki.

****************************************
Temperatury przez ostatnie kilka dni nie mierzyłam.
Dziś: 36,3, czyli bez zmian.

****************************************
DIETA:
1. owsiane, białka, jabłko
2. kurczak, sałata, ogórek, papryka, lniany
3. j.w. + trochę brązowego ryżu
4. kurczak, marchewka, por, pekińska, pieczarki, oliwa
5. kurczak, brokuł, łyżeczka pesto
6. makrela, sałata, ogórek, lniany

klc 1596 B 175 T 51 WW 62

***************************************
Maya pytania to nie spam. Przynajmniej dla mnie, więc jak coś to spokojnie pytaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening podzielony na partie mięśniowe

Następny temat

Sprzęt dla początkującego

WHEY premium