SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anitan222/Dziennik-Najpierw redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Iza oczywiście mam jeszcze kilka pytań .
1. Invert rows - przyciąganie się do sztangi, ale nogi oparte o ziemię.O to chodzi?
2.Wznosy bioder - nie bardzo wiem jak to ćwiczenie ma wyglądać.
3. Podciąganie cluster, tzn. jakie to podciąganie? Nie mogę znaleźć ani filmiku, ani opisu. Czy to zwykłe podciąganie? Nachwytem? 5x5 to ja raczej się nie podciągnę.
4. Co do rampy, np. wyciskanie. Jeśli mój max to 43kg. Ostatnio 45 nie poszło w ogóle), to jak powinnam zaczynać z ciężarem w rampie? Jak to obliczać?
5. Mam jeszcze pytanie co do starego treningu. Będę już robiła w domu jutrzejszy i co mogę zrobić zamiast "wznosów z opadu"?

Pytanie do Asariah. Ile czasu zajmuje Ci zrobienie tych trzech obwodów? Bo tak się zastanawiam, że jeśli po tych 3 obwodach, będę miała zrobić jeszcze z 30 min aero, to strasznie dużo czasu to zajmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Amadi siłownia już doszła dziś. Myślałam, że w marcu, bo czytałam że relizacja zamówień nieraz trwa do 2 tygodni. Ale zaczęłam się upominać i dostałam wcześniej. Jeszcze tylko mój mąż musi mi w weekend zamontować drążek.
Tylko skośna ławka nie jest specjalnie do robienia brzuchów, a raczej do wyciskania na skosie w dół, ale z czasem i skośną sobie dokupię.
I mam nadzieję, że niedługa nowa Ja.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


I dzisiejszy trening + 20 min aero.

*****************
Temperatura dziś fatalna: 36

Dieta oczywiście trzymana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046


A co do ćwiczeń na łydki, to wstawiam swoją bolączkę. Czy taki wspięcia pomogą mi trochę je wyszczuplić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Zapomniałam napisać wcześniej, że zmierzyłam to tętno z rańca zanim wstałam i miałam 59.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale masz łydeczki pięknościowe

A co do obwodów to mi zajmuje jakieś 30-40 minut a potem 30 minut aero.

Siłówka więcej czasu zajmuje.

Najlepszy jest trening na nogi, robisz przysiady, potem MC, ledwo chodzisz, a tu musisz jeszcze zrobić interwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Na litość boską....Anita ... co Ty chcesz od tych łydek??
Są zaje..ste.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Dobra dziewczyny dzięki. Na żywo gorzej wyglądają. A chcę od niech tego, że są duże, nie przechodzą mi przez wąskie nogawki spodni, nie mogę żadnych kozaków kupić, a jak zakładam obcas (co całe szczęście rzadko się zdarza), to wyglądają okropnie, bo są masywne i w ogóle . Ale po tym co napisałyście to i tak Was nie przekonam.

Asariahh-spodziewałam się, że to obwody dłużej, jeśli ok 40 min to luzik. A siłówka na nogi i po niej interwały-to będzie hardcore:)
A teraz zmykam na trening. Do pokoju obok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Z miesni nie wyszczuplisz lydek, nie ma sznas, to jest wielkosc silnie okreslona genetycznie, kady ma inna dla tego samego ruchu, jednym nie rozna w ogole inni maja wielkie nic nie robiac. I zeby bylo jeszcze smieszniej rozne cwiczenia działają na innych ludzi inaczej.
Potwierdzam ladne lydki, a waskie kozaki nie sa wzorcem. Gdyby buty mialy byc wzorcem dla naszych stop i nog to trzeba by mieć stopy płaskie jak kaczka a wąskie jak patyk. Okropne teraz buty się robi, nieanatomiczne, wykrzywiające stopy. Jak sie rozmawia z ortopedami to opowiadają co kobiety maja za stopy po butach teraz, krzywe palce, hiluxy.

Kurcze wczoraj ci odpowiedzialam, a tu widze ze ie wyslalo sie, holera z tym forum wieszajacym sie i wywalajacym non stop...




1. Invert rows - przyciąganie się do sztangi, ale nogi oparte o ziemię.O to chodzi?
albo ugiete - latwiej, albo proste - trudniej
2.Wznosy bioder - nie bardzo wiem jak to ćwiczenie ma wyglądać.
wiesz , lezysz na plecach, nogi zgiete, ciezar w biodrach i unosisz biodra w gore - klasyka, lub kladziesz nogi na lawke i to samo, albo kladziesz jedna noge na lawke i druga zginasz na sibie, kladziesz krazek na kolanie i podnosisz biodra na jednej nodze.
3. Podciąganie cluster, tzn. jakie to podciąganie? Nie mogę znaleźć ani filmiku, ani opisu. Czy to zwykłe podciąganie? Nachwytem? 5x5 to ja raczej się nie podciągnę.
zwykle robione technika po jednym pociagnieciu: podciagniecie, 10sek przerye, podciagniecie, 10sek przerwy... tak 5 ruchow, to jedna seria
4. Co do rampy, np. wyciskanie. Jeśli mój max to 43kg. Ostatnio 45 nie poszło w ogóle), to jak powinnam zaczynać z ciężarem w rampie? Jak to obliczać?
atakujesz 45kg tak: x5/5/5/3/1 25kg/20/35/40/45kg
5. Mam jeszcze pytanie co do starego treningu. Będę już robiła w domu jutrzejszy i co mogę zrobić zamiast "wznosów z opadu"?

na pilce nie mozesz?, albo na ławeczce opierając sobie nogi o sciane, ewentualnie supermeny

Łydek się nie boj to 20 powtórzeń rób bez obciążenia, na podwyższeniu, rozciagaja za każdym razem jak schodzisz w dol, ronie dobrze mozesz przestac chodzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening podzielony na partie mięśniowe

Następny temat

Sprzęt dla początkującego

WHEY premium