SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anitan222/Dziennik-Najpierw redukcja...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Może wyjaśnię - do siebie znaczy do dłoni. W sensie kciuki w kierunku twarzy. O tak:

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a to pech z tymi klientami, mogli w dzin wysoki

Opuszczanie robisz tak, ze jak wisisz na sciagnieciu, jak na zdjeciu od Radzia to trzymasz ok 5 sek powoli popuszczajac i opuszczajac sie w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Ale po opuszczeniu się, znowu podpieram sie nogami o stołek naprzykład i podnoszę do tej pozycji wyjściowej (co na zdjęciu od Radka)i znowu 5 s i tak w kółko macieju?
Radosuaf dzięki za zdjęcie, no i zaangażowanie w postęp moich podciągnieć :). Tylko jeden problem, bo ja wykombinowałam z tą sztangą zawieszoną i na niej nie mogę w ten sposób trzymać rąk, tylko grzbietem dłoni do zew. albo wew.
Pech z klientami...ale co zrobić.
Całe szczęście, że idę zaraz spać, bo chyba umrę z głodu. Zjadłam tego lososia na kolację, a dalej jestem głodna jak wilk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
radziu kombinuje, podciagaj sie normalnie i tyle.
tak w kolko tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W życiu bym nie kombinował Izabelko . Przykro mi, że mnie o takie rzeczy posądzasz .

Anita, rób podchwytem.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Ok, to robię normalnie, podchwytem:). No a teraz śmigam na siłkę. Miłego dnia Wszystkim.
A temp. dziś (po dniu 0 węgli) - 36:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu ale skoro potrafi nachwytem to dlaczego nie ma tak robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Anitan gratki za podciągnięcia....dla mnie to na razie abstrakcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Dzięki Żyrafka:) Ale te moje podciągnięcia to nie są jakieś super. Dziś po treningu chciałam popróbować się znów podciągnąć, bo spodobało mi sie ćwiczenie, ale podciągnęłam się dwa razy i zobaczyłam kilkanaście par męskich oczu obserwujących mnie, i zrezygnowałam z dalszych prób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Siły pewnie miałaś na więcej, ale się zawstydziłaś, następnym razem się nie przejmuj i wal ile dasz radę, nie ważne że "nie są jakieś super", ale są!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening podzielony na partie mięśniowe

Następny temat

Sprzęt dla początkującego

WHEY premium