SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Pudzianowski gdyby chciał coś osiągnąć to powinien ostro trenować a nie rozdrabniać się w jakichś tańcach z gwiazdami i innych przedstawieniach. Popatrzcie tylko na Fedora. Myślicie, że on się taki urodził? Oczywiście, że wykształtowało go m.in. jego środowisko lecz gdyby nie ciężki trening w niekoniecznie pięknych warunkach tak jak inni to jest mistrzem i nikt tego nie zmieni.



Proszę, warunki Fedora.

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Pudzian jest the best

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
nic z tego Herek!

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
jak nie Pudzian to kozak jakich mało, jak sie nie podoba to powiedz Najmanowi że jest cienki

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
bo jest cienki
nie ma co podniecać się walką pudzianowskiego bo gdyby wrzucić go na głęboką wodę to od razu by utonął
mówię tu o Nastulatorze, Sylvi, Lidellu a nawet Fedorze.

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
oni też zaczynali pewnie od słabych przeciwnikow i gdyby to oni zaczynali i dostali Pudziana to skończyli by jak el Estrogen

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
11.03 (chyba)

walka z Mamedem Khalidowem

oby pudzian dostal

i dalej nie wiadaomo jak teraz walczyl bo podobno dostal konkretnie (z tego co pamietam KO)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586




Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2010-03-04 19:25:10

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Herek dokładnie, może i Pudzian jest cwaniaczek i lanser ale jest świetny, trzeba mu to przyznać
Gringo nie masz co się przejmować z tą ręką, ja zawsze jak wracam po przerwie do modlitewnika po pierwszych 2-3 treningach zawsze mnie w zgięciu ręka boli, trzyma mnie ból nawet do pięciu dni, ale weź sobie hantle, załóż na nią połowe tego co zazwyczaj na treningu i zrób ze 20 powtórzeń, rozgrzejesz mięsień i przestanie boleć na pare godzin.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ziom kto dostał??? bo nie zrozumiałem Cię

Sixth własnie może troche kozaczy ale ma ku temu powody, a nie jak np. Najman

Edit: Adi a miałem pisać czemu dup nie wklejasz

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-03-04 21:14:47

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium