SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581


Taaa...BB to sport samotników, takie gadki to bardziej dla zawodowców

Ale może racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no jak wolny czas amsz srednio od 17 dziennie trening do 19 i co chcesz z panienka zrobic jak nastepny dzien znowu rano o 6 wstajesz jak nie wczesniej

a do tego dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Niektórzy chodzą z lodówką, jak babka fajna to zrozumie

No ale po 19 do niej idziesz, numerek i tak co dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Nie powiem ze tylko dla zawodowcow te okreslenie pasuje
Ja mam wlasnie taki dzien
6:30 pobudka-14-15:00 koniec lekcji
16: trening do 18
Zarelko potreningowe no tak o 19 wolny dopiero i co mam robic? No rpzeciez nie wpadne do dziewczyny i nie bede tam zamulal bo trening moze byc meczacy. MGorka jak tak robic dzien w dzien to ja nie widze siebie normalnie wstajacego o tej godzinie a co do za babka jak tylko daje dupala ;d Takich jest full a mi na takich pustakach malo zalezy bo z gory je przekreslam

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
hehehe

Kup se glutamine to ci na zmęczenie i ogółem pomoże

Po siłce trzeba se ulżyć i wyru***ć

To był oczywiście żart, no ale pod wieczór można gdzieś wyjść bo przecież popołudniu i wogóle każdy jest zbyt zajęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No fakt mozna ale czlowiek ma inne rzeczy na glowie. Na 2 h nie oplaca sie wybywac

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ruchani dobrze przed treningiem tak z 2-3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A ja powiem ze nie dobre bo psuje motywacje przed treningiem i rozluznia. Ruchaniu mowimy tak Ale po treningu

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie mozesz sie skupic jak nie zaruchasz

byly badania prowadzone o tym

wydajnosz w prawie kazdym sporcie wzrosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Przed treningiem wchodzisz na redtuba i już

Mam nawet swoje top10 filmów

Ej a jak na redziaku mam z boku foty babek i pisze że np. jest z Warsaw, Poland to to prawda, czy ta strona mnie jakby namierza i poprostu pisze że są te baby niby z mojego miasta? WIECIE OCB? KTO OGLĄDA REDTUBA WIE OCB
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium