SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
CZY KTOŚ DO ****Y NĘDZY W KOŃCU WYŚLE MI TEN TEMAT Z JARZYNĄ?


Do Was to chyba tylko tak trzeba

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
:)
Ale serio zmienilem osobscie o nim zdanie. To jest zla rzecz. Na poczatek reagujesz agresja na wszystkieg negacje danych wypowiedzi/eksperymentow/etc a potem zmieniasz ton wypowiedzi i probojesz wszystko wyratowac. Wchodzisz tam gdzie nie prosza, wszedzie jestes. Mozna by nawet pewnie zarzucic dwulicostwo po pewnie doglebnym przeczytaniu wzystkich postow. Ja osobiscie nie trawie dwulicostawa. Nigdy nie bylem i nie bede dla mnie to najgrosza rzecz w zyciu.

Ale trzeba przyznac niektory tacy twardzi a boja sie przyznac oficjalnie do bledu

Widac sila tylko w wypowiedziach a w rzeczywistosci duzo inaczej.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
kozak w necie ****a w świcie i tyle w tym temacie

DAWAĆ KIEEERWA TEGO JARZYNA

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ja jarzyn to nie ten typek ze zdjecai co na forum PL animala cisnie sfd?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tylko nie mow ze nie znasz warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no jeśli sie nie myle to on tam sfd cisnoł

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
e Panowie moge sobie zapodac po cyklu kreatyny l-glutamine? czy kasa wyrzucona w bloto ?

Bo pytalem na innym spamie ale wypowiedziala mi sie tylko osoba z 4 miesiecznym stazem

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
lece może bd później

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
po tym na odblock
1-8 deki




a po co sama glutaminka? Juz szame kup sobie

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
cześć chmurki, spory czas mnie tu nie było :( w ogóle jakoś nie ogarniałem przez ostanie dni.. niewyróba straszna,


kurva ALE AFERA Z PUMĄ ! ALE TO JEST DOBREE

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium