SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Nastukany
Bananaya w piątek wyszedłeś ze szkoły i dopiero dziś wróciłeś czy na zaoczne śmigasz?
u mnie padało z godzinke, ale jak miałem wyjść z domu to przestało ogólnie pogoda słaba dziś
Majkel ja nie mam,a tak w ogóle to dawaj po ciachu albo napuszcze na Ciebie chłopaków

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty kozak nie groź mi bo powiem mamie

na teściu teraz jedzie więc lepiej jej nie denerwować


No nie ma nikogo co ma pancerke????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
zaocznie na fryzjera i dziś cały dzień na nogach jutro na szczęście teoria

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ja słyszałem że Ty ninja jesteś

lece narka ludziska

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
sixth, byłem kiedyś

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
siemanoo widzę że sporo nas wczoraj po melanżowało mi się też polało jak du kumpla poszedłem, ****a mówiłem matce że idę posiedzieć pogadać, wrócę wcześnie, przed 22 i pije max 1 piwo. Skończyło się na 6 i paru baniach.. wróciłem 1.30 i pobudziłem wszystkich idę walnąć kloca wszech czasów wrócę za godzinę

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
tez macie sranie na kacu?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
jak chvj

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
chłopie właśnie wróciłem z kibla, istna kometa a j*bało jak w wylęgarni smoków

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
dziwne, akurat wszyscy spamowicze się wczoraj zpruli, jakaś akcja planowana?? może piliśmy o tej samej godzinie i to samo jeszcze?

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium