SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No to miłej zabawy

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
dzięki trening trzeba zrobić ale najpierw ławkę zespawać po spaw poszedł w jednym miejscu. za dużo kg na wyciągu było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No a ja wlasnie mam tygodniowa redukcje gdzie mi spadlo z 4 kg pewnie
Nie wiem kiedy ta cholerna grypa odpusci i wreszcie nie zobacze klopa przez dluzej niz 3 h

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
u mnie też ludzie maja problemy z tą grypą przesrana sprawa


ja tam po operacji od roku nie mogę wrócić do formy, najgorzej na sztandze poleciało z prawie 150kg na 110kg, z tym że technikę też zmieniłem i wyeliminowałem mostek teraz nogi cały czas trzymam na ławce plecy przylegają do ławki wiec też trochę kg z tego powodu odpadło bo nie jest to dobra pozycja do wyciskania siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Raz dwa sie podniesiesz :) Pojdzie jeszcze wiecej na laweczce

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Panowie, prze***ałem sprawę.
Robiłem biceps na modlitewniku i założyłem trochę dużo ciężaru.
Od wczoraj mam przeraźliwy ból w miejscu zginania ręki (załączony obrazek)




Zakwas to nie jest na 1000% ale chciałbym się dowiedzieć czy może też mieliście coś takiego
Mi to przypomina ból jak kiedyś naderwałem bark przy oszczepie, chyba pójdę z tym do lekarza

Zmieniony przez - gring0 w dniu 2010-03-04 15:15:42

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja w ustce byłem chyba ze 3 lata temu i rzeczywiscie musielismy przyjechać o 21 już bo póxniej to już nie było gdzie nogi wsadzic

Gringo może naciagnełeś albo lekko naderwałeś sciągno... a dopiero dzisiaj Cie zaczeło boleć czy już wczoraj???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Heruś od wtorku, myślałem, że to zakwasy ale trochę za hardcorowy ten ból

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ja bardzo Cię boli przy prostowaniu to sobie coś ze ścięgnem zrobiłeś chyba
siema, Ziom a propos Pudziana to ma zakontraktowaną walkę na 23 kwietnia z Sylvią, byłym mistrzem UFC, mam nadzieje że dostanie sromotny wpjerdol i zejdzie na ziemię bo myśli że jest nie wiadomo kim..
też go wolałem jako dominatora, był najlepszy w tym co robił i mógł tam zostać a jak uznał że już nie ma na to sił to zabrać się za coś jednego a nie za taniec, walki, wioślarstwo, aktorstwo, robienie muzy z braciszkiem. Kvrwa wszędzie go pełno

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Stoker



Tutaj macie Tima Sylvie i FEDORA
Oczywiście Sylvia dostał w*******
Mam nadzieje, że pudzianowski przepjerdoli!

Training today to meet the challenges of tomorrow.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Niemożliwe stało się.

Wiecej