SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja mialem juz 7 szczepien na tezec nie wiem dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dziwna sprawa ja nie pamietam kiedy ostatni raz. Ale chyba na to sie trzeba czest oszczepic.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
niby co 5 lat czyli powinienem miec juz 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077

Trzeba sie szczepic bo jakies gowno sie zlapie i pozniej moze byc problem przez cale zycie. A ze jeszcze to za free to git

No i jeszcze poprosilem o sprawdzenie kregoslupa czy prosty. No i wszystko dobrze. Prosty ;))

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
w takiej poradni "dzielnicowej" nie dowiesz sie za duzo jak z wadami postawy

mi powiedzieli ze zdrowy a musialem we wlasnym zakresie leczyc opadniete barki, wystahace lopatki, skolioze, wystajace kolana i wyskakujace biodra


ale dla nich okaz zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No tak ale lepsze to niz w ogole sie tym nie interesowac
Chciala mi dac skierowanie na przeswietlenie ale mowie ze *******e bieganie po miescie
No ja raczej problemu z niczym nie mam ale sie zabezpieczam na przyszlosc bo jak narobie sobie problemu to nieswiadomy tylko na silowni moge go poglebic z duzym towarem.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
przeswietlenie dobra rzecz

5 min zajete a masz 100% pewnosci co Ci dolega i darmowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tak tylko u mnie mega kolejki :D

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
na dobry dzien musisz trafic

btw w nastepny piatek na komisje wojskowa ide to moze dowiem sie cos nowego czy mi nie dolega bo chyba tam beda lepsi lekaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
bry jeszcze 1 lekcja i do domu

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium