SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
dokładnie byłby szum jeszcze większy niż ostatnio, tym bardziej jakby przegrał siema wszystkim

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Mi się właśnie wydaje, że nie byłoby szumu. Przecież to "promotor" Polski, On nie może przegrac

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no kurva kumpel w szkole cos pyerdolil o tym i myslalem ze cos wiecie

dlatego zapytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ale nie uszło by to telewizji i gazetom, Puzian to osoba publiczna, na dodatek bardzo medialna zresztą chyba Polsat dał w chvj hajsu za prawa do transmisji każdej walki Pudzina, więc na pewno by ją nagłośnili żeby była duża oglądalność bo ten chłop się za***iście sprzedaje, wystarczy pomyśleć ile sosu zgarneli za poprzednią galę

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
juz za 6 dni dostanie oklep pewny

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-03-05 15:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
bry
Ziom, kumpel Cię wkręcał a Ty powtarzasz te głupoty na 100% nie walczył
właśnie z wacków wróciłem,a za godzinke na mecz

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
robiłeś pały?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Sixth nie wiedziałem ze jesteś ciepły

to kiedy Pyton walczy???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586




Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium