SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale Gainer!!! Ale to było dobre!!! Spam post %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jak nazywa sie zyd zakopany do pasa ???







zydkiewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
sixth raz skopałem pederastę był polakiem...dziękuje dobranoc

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Gringo
lece branoc Panowie }

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Trzymaj sie ramy to sie nie osramy sixth
Majkel, Ty jesteś polakiem czy nie?

Zmieniony przez - gring0 w dniu 2010-02-27 00:19:57

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
jestem

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
A ja wypowiem się na temat ciawarów:
Za bardzo się panoszą w nie swoim kraju,są mniejszością,wiedzą że Polska to państwo jedno z najbardziej narodowych na świecie,więc koorva powinni siedzieć cicho,a skvrwysyny jakimi furami się wożą?! Zastraszają nas-Polaków. Teraz coś co przeżyłem na własnej skórze: Na mojej dzielnicy,mój kolega miał dziewczynę i kiedyś dwóch ciawarów co mieszkało właśnie na tej samej dzielnicy co ja napotkało ów właśnie dziewczynę,jeden ją złapał i zaczął całować mimo że ona nie chciała,zaczęła płakać,szarpać się i uciekła. Powiedziała o tym swojemu chłopakowi-mojemu koledze. Na spokojnie dojechaliśmy ich,oni zaczęli się głupio wykręcać,w końcu mu puściły nerwy i ***nął tego ciawara,oni uciekli na swoje podwórko i wyskoczyli do nas z kosą(do trawy!).No to my poszliśmy po coś w obrone,wzięliśmy cegłybo akurat to było pod ręką,oni w tym czasie schowali się już do domu,nie chcieli wyjść to roz***aliśmy im dwa samochody I od tamtej pory są cichutko,choć mnie to i tak już denerwuje jak jedzie taki ciawar samochodem i głośno muzyki słucha,już bym go za to na***ał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Polska dla Polaków

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mi na szczescie sie nei zdarzylo

a znam wielu i anwet niektorzy bardzies spoko od poalkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
A żydzi,proszę spojrzeć na historię... to wszystko tłumaczy,oni teraz udają że są najbardziej pokrzywdzonym narodem bo holocaust i tak dalej,a tak naprawdę zawsze mieli w garści pieniądze świata i się wszędzie wpier.dalali podszywając się że są innej narodowośći. Spójrzmy np. Aleksander Kwaśniewki-g**** prawda, Izaak Stolzman
Adam Michnik-g**** prawda,Aaron Szechter i mógłbym dać wiele wiele więcej przykładów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
polak brzmiało to dumnie 70 lat temu...

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Power i Absolute Acai ? ? ?

Następny temat

Niemożliwe stało się.

WHEY premium