SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Albert Sosnowski vs Vitaly Klitschko???!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Vitek udowodnił,że byłby niebezpieczny w latach 90-tych.

Vitek stary,ale jary-Samuel Peter i Chris Arreola,nawet nie musnęli jego potu.

Sosna bez szans raczej,ale z Williamsem wyszedł mu cios życia i mimo,ze Williams stary,to Albert dostał telefon tydzień przed walką,co prawda Albert był w rytmie treningowym,ale nie takim jak te sześciotygodniowe gdzie ćwiczy się ponad cztery godziny dziennie,a nie dwie.

Albert nie wygrał fuksem,bo porowadził w tej walce.Ale z Vito nie daje mu szans,bo Vito zlał jak psa Williamsa w PRIME.Ale wogóle jakby rozpisać w czym Vito lepszy,to po prostu we wszystkim.

Bukmacherzy rzadko się mylą,ale mylą.

Radzę obstawiać walki tak jak i bukmacherzy,bo łatwa kaska wpada i omijać miny typu walki w niemczech,walki gdzie nic nie można zarobić i walki gdzie dyktuje wynik serce nie rozum.Noi walki typu puncher faworyt i gość z refleksem.Noi walki Frocha :)



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-05-10 16:52:13

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-05-10 16:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
czysto teoretycznie gdyby Albert wygral i zostal mistrzem swiata WBC w wadze ciezkiej ( co ja gadam ) to sosnowski powinien olać Adamka, zadrzeć nos i nie dać mu szansy walczyc z nim o pas, tak jak Adamek go zlekcewazyl, albert powinien tak zlekcewazyc tomka.

Nie ukrywam ze marzylaby mi sie taka walka, ale o czym my tu rozprawiamy, Vitek jak pudzian, tanio skory nie sprzeda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Albert wygra juz wszystko ustawilem ;d

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
to stawiam kafla na alberta

tym ktorzy tego nie zrobili powiem tylko: BEDZIECIE ŻAŁOWAĆ ! taka kasa przejdzie koło nosa

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2010-05-10 17:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mi to nie pasuje ,że Alberta przygotowuje pan Fiodor Łapin po prostu nie mam przekonania do tego szkoleniowca i wydaje mi się ,że w tych najważniejszych walkach nie jest w stanie przygotować swoich podopiecznych i myślę ,że tak samo będzie z Albertem. Sosnowski tą walkę może już nawet przegrał, ale na razie w głowie. Po 1 rundzie zobaczymy jak zaprezentuje się Albert. Być może jak zaliczy jakieś dechy na początku to się zepnie i będzie po walce. Vitek dawno nie dał KO swoich fanom więc być może pod koniec kariery będzie chciał im to wynagrodzić. Podsyłam ten sam filmik co wcześniej i napisze podobnie... Oby Albert tak nie skończył...





"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Jarzynek jedyne co w tym filmiku się nie zgadza,to rywal Vita.Ten rywal,to nie klasa Sosnowskiego,ktory wbrew pozorom pokonał kilku niezłych bokserów i ma kaloryfer.

Jezeli Albert pokonałby Vita to byłaby to sensacja na miarę walki Douglas vs Tyson 1990.

Nie wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Hehehe, genialna walka Nie życzmy jednak tak Albertowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Cezi1987 filmik oczywiście dałęm dla beki, nie życzę takiego blamażu Albertowi





Mistrz świata federacji WBC w kategorii ciężkiej, Vitali Klitschko kontynuuje swoje przygotowania do walki z byłym mistrzem Europy, Albertem Sosnowskim. 38 letni Ukrainiec aktualnie treningi odbywa w Austriackich Alpach pod okiem legendarnego trenera, Fritza Sdunka.

Przypomnijmy, że do walki pozostało już zaledwie 16 dni. Pojedynek odbędzie się 29 maja w Gelsenkirchen.
boxingnews.pl

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A już nic, więc 29 ta walka.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-15 18:23:50

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kask ze skóry czy skaju?

Następny temat

Specyficzne pytanie :)

WHEY premium