SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Albert Sosnowski vs Vitaly Klitschko???!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Nawet jak Albert przegra, ale dotrwa do ostatniego gongu, to będzie duży sukces i pewnie nie raz i nie dwa jeszcze stanie do walki o mistrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2008
macie jakieś pomysły ile może kosztować bilet? przydałoby się w końcu jakąś walkę obejrzeć na żywo A Gelsenkirchen nie tak strasznie daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Fakt,Kliczko,to murowany faworyt,ale czy ja wiem,czy ma na rozkładzie samą czołówkę.Ostatni walka z 26-tym obecnie w rankingu Johnsonem.Gomez,Peter,to zawodnicy drugiej dziesiątki.

Jeśli nie dogadał się z Wałujewem,to mógł wynegocjować walkę z kimś innym z czołówki,chyba,że nikt nie chce z nim walczyć,a nie dogadywać się z zawodnikiem,który teoretycznie nie jest w stanie mu zagrozić...

Właśnie,ciekawe po ile bilety będą? Gelsen jest około 600km od Świecka,więc strasznie daleko nie jest,jak na warunki jazdy po niemieckich banach...



Zmieniony przez - BC_ w dniu 2010-03-09 11:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
o kurde
ja mimo wszystko uważam, że ciekawie sie zapowiada ogromny prestiż dla Alberta na pewno chociaż tak jak jarzynek uważam, że musiałby sie stać "cud nad Wisłą" (czy rzeczką, która płynie gdzies przy Gelsenkirchen ), żeby tą walkę wygrał

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
SZOK! Wkońcu Albert będzie miał świetnego przeciwnika a nie samych barmanów. Szanse ma małe,ale byc może czymś zaskoczy, motywacja że walczy o mistrza powinna świetnie wpłynąc na przygotowanie do walki. To Albert up! Adamek down

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
O kelnerów chyba Ci chodziło a nie barmanów?

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3266
Kurczę, co za niewdzięczna praca w tych lokalach rozrywkowych - kelnerzy i barmani ciągle obijani przez zawodowych bokserów

Co do walki - Albert czy przegra czy nie to dostał walkę życia i na pewno jest dumny. Zobaczymy co będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
ma-karon wiem specjalnie to powiedziałem

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
masakra tydzień temu bym w to nie uwierzył... fajnie ze albert dostał tę walkę chociaż chyba trochę za wcześnie, mógłby z kimś dobrym zawalczyć zanim wyszedł do vitka, z drugiej strony dostanie sporo szmalu no i trochę rozgłosu też nie zawadzi, ważne żeby pokazał się z dobrej strony, na wygraną nie ma co liczyć aczkolwiek w boksie nigdy nic nie wiadomo (kurde prawda jest taka że i tak siedząc przed tv będę mieć nadzieje na wygraną choćby szansa była jak 1/1000 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Właśnie przeczytałem na sport.pl i wbiło mnie w ziemię. Zwykle gdy się szykuje taka walka Polaka, to trąbi się o niej u nas przez pół roku, a tu jak grom z jasnego nieba. Kciuki będę trzymał do bólu, ale coś się obawiam, że za dużo piw nie ma co kupować

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kask ze skóry czy skaju?

Następny temat

Specyficzne pytanie :)

WHEY premium