SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Albert Sosnowski vs Vitaly Klitschko???!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
http://sport.interia.pl/raport/sosnowski-kliczko/news/bestia-ze-wschodu-drwi-z-sosnowskiego,1450196

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Albert-najgorszym-rywalem-Swiat-drwi-z-Polaka,wid,12060135,wiadomosc.html

Dwa artykuły które mówia wszystko mam nadzieje że Albert je przeczytał i to jeszcze bardziej zmobilizuje go żeby sprawić niespodzianke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Drwi to za dużo powiedziane. W zasadzie Wałujew powiedział to samo co ja z tym piwem i taka jest niestety prawda Niemniej to waga ciężka. Tu cuda się zdarzają. Każdy na miejscu Sosnowskiego wziąłby taką walkę, a jakby nie wziął, przez resztę życia plułby sobie w brodę.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weźcie uwierzcie w Alberta
przecież Rocky jak pierwszy raz walczył z Apollo Creedem to też mu nikt nie dawał szans, a drugą walkę wygrał















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Panowie Povetkin,Solis,Haye oni nie chcą walczyć z Kliczką i każdy kto zna sie na boksie i siedzi nad newsami przyzna mi rację

Ludzie Valuev mógł dostać 2.5 patyka za pas WBC,za PAS,a on to olał o co chodzi ?

Povetkin cały czas ma kontuzje,Solis jakos sie nie pali,jakby tak w siebie wierzyli to by za darmo walczyli,bo to nie pasek,ale pas.Gołota zawsze chciał zdobyć ten pas by być spełnionym.

Ogólnie rzecz biorąc banda panienek czeka na emeryturę Kliczki.

Ale tak na zimno,to

Albert i Vitalij,to taka dysproporcja w umiejetnościach i w gabarytach jak hooj.

Można to porównać do starcia ulicznego typu uliczny zabijaka trenujący boks,zapasy z giwerą w łapach do tego 120 kg masy pracuje jako drwal i kowal dodatkowo kontra
piłkarz ręczny masa 100 kg,a Albert to ten piłkarz ręczny

Gdybym nie był Polakiem,to tez bym mówił -co za buma wział Vitalij sobie do walki.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-03-10 21:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale chciałbym żeby Albert wygrał
pamiętam jego początki, zaczynał gdy Gołota był w szczytowej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ale nikt nie wyśmiewa Albrta za to, że przyjął tą oferte. Śmialiby się z niego jakby jej nie przyjął.
Albert nie jest faworytem tej walki, a nawet gorzej jest skazany na egzekucję, ale sport jest nieprzewidywalny. Każdy może wygrać. Albert i Rocky?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994





Mam nadzieje ,że walka Alberta z Vitkiem tak się nie skończy

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243
Wszystko w temacie chyba zostało już powiedziane.

Wiadomo, piwo wypiję za Alberta, ale kasę postawię na Kliczke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Musiałbyś chyba postawić 1000 złotych by zgarnąc 10zł

Vitalij powinien wygrać od 3 do 7 rundy przez KO lub TKO.Bez przesady Albert nie jest taki zły.

Generalnie podoba mi się wiara Alberta widziałem jak mówił coś i on naprawdę myśli,ze może wygraćkasa,kasą wiadomo,ale tego entuzjazmu na pewno nie udawał.po wygranej z Williamsem Albert jakby przyjął wiadra koksu dla psychiki i wierzy,że może wszystko.

Ta dysproporcja w tej walce jest tak niesamowita,że hej...Tak,Albert to Rocky...Ale Albert jest w 20 boxreca,nie wiem co o tym myśleć.nawet tego ostatniego rywala Kliczki uważałem za lepszego od Dragona.

Vitalij moim zdaniem zabije Haye'a,a Haye moim zdaniem pokonałby Dragona,więc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Jedziesz Albert ! Drugiego Kliczkę Tomek zbije;))))

<<ICI LA LUNE>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kask ze skóry czy skaju?

Następny temat

Specyficzne pytanie :)

WHEY premium