SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Albert Sosnowski vs Vitaly Klitschko???!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
czemon ale do kogo ta "ciota" zluzuj spiku bo mi sie wydaje ze cos ci sie pomnieszalo prawda?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Brawo dla Alberta, ale moim zdaniem niektórzy trochę za bardzo się podniecają, że Vitali był słaby i że Tomek ma z nim szanse. Trzeba pamiętać, że trudno dać(a właściwie jest to niemożliwe) z siebie 100% w przygotowaniach jeśli się ma pewność, że walkę się wygra... Jeśli Kliczko będzie walczyć z Adamkiem, to możecie być pewni, że będzie w duuużo lepszej dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Albert zawalczył wspaniale, jednak nie zagroził Kliczce który faktycznie walczył jak na sparringu a mimo to z taką jakąś bezlitosna nieuchronnością Go wykończył... niczego to nie ujmuje Albertowi, ale moim zdaniem pokazuje niesamowitą klasę Witka... Jakby się przygotował na stop procent i wyszedłby skoncentrowany do walki... ****a, Terminator. Chyba nawet o klasę wyżej (całościowo, nie techniką) niz brat. Jak dla mnie na dziś dzień Witek może przegrać tylko jak sobie odpuści, bo chyba przeciwnicy go od dawna nie mobilizują żeby się spiąć
Tym większy ode mnie ukłon dla Alberta.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ciekawe co będą mówić za granicą.

Dawno nie widziałem,żeby ktos z kliczką był tak aktywny w ataku.

Albert nie przyjechal do Niemiec po wyplatę,tylko po to by wygrać.

Zabrakło umiejętności,ale Albert wytrzymywał gongi Kliczki.

Szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Puar .

Masternak,Masternak,Masternak,Masternak...nie Albert .

Poza tym, wolę boksera z niewyparzoną gębą niż chłopca Masternaka, z którym 16 letni dres nie znający jego umiejętności biegł by się bić. Dla mnie to ani inteligentne ani straszne .

Zmieniony przez - Tygrysekkk w dniu 2010-05-30 00:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Racja jak Vito bedzie zmotywowany,to będzie z nim ciężko wygrać.

Niemniej jednak zaręczam,ze to nie jest ten Vito co kiedyś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Spoko Tygrysekkk

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-30 00:27:20

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
macie jakiegoś linka do walki ??? Chętnie bym zobaczył bo nie miałem gdzie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie oglądałem więc zapytam:
trafił choć raz Ruska, czy te wszystkie achy i ochy z powodu tego, że Rusek pruł go jak szmatę a on stał?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
vitek już powoli się starzeje ale też uważam że jakby musiał to by był lepiej przygotowany, niemniej myślę że sam był zaskoczony że ten cholerny polaczek zadaje ciosy i nie chce się położyć po paru strzałach brawo albert.

edit: parę razy trafił czysto ale krzywdy nie zrobił

Zmieniony przez - _Cyran_ w dniu 2010-05-30 00:36:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kask ze skóry czy skaju?

Następny temat

Specyficzne pytanie :)

WHEY premium