SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Albert Sosnowski vs Vitaly Klitschko???!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Kliczko stary wyjadacz ,dobrze było.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
to juz nawet nie dubel

kwartet

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja i tak jestem mile zaskoczony, brawo dla Alberta za ogromną ombicję i jaja! Pokazał że ma serce do walki, wytrzymał ile się dało i dał z siebie ile mógł. Vitek potwiedził ,że ciągle ma niesamowite *******nięcie tym prawym młotem. Sosna miał ogromne ambicje, mam nadzieje że chłopak dostanie jeszcze jakąś szansę lub dobrą walkę.
Chciałbym zobaczyć Adamka w okolicach Luty/Marzec z Vitkiem... Było by chlernie ciężko... Tylko zastanawiam się co zamierza teraz Vitaly Klitschko? Czy zakończy kariere czy jeszcze stoczy jakąś walkę ewentualnie walki?

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Nie mogę Masternaka słuchać, może grzeczny (lol) ale mnie denerwuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
brawo Albert!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
Sosnowski nie odpuszczal ale nic nie mogl zrobic w sumie. Niestety ale to wygladalo jak egzekucja. Albert chyba nie do konca potrafil dojsc do pol dystansu i obijac Kliczki. Albert to jednak nie tyson :) Adamek by sobie lepiej poradzil ,ale jak juz mialby wygrac to na punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brawo sosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
lepiej przegrać z kliczką w 10 rundzie niż 50 razy wygrywać w pierwszej z jakiś albańczykami na galach typu wojak boxing night. brawo albert.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Albert naprawde bardzo dobra walka, walczyli jak równy z równym mimo że Albert wyglądał przy Kliczce duzu duzo słabiej, jak dla mnie naprawde Albertowi nalezy się wielki szacunek, szkoda że nie dotrwał do końca ale 9 rund to dobrze.

Albert jeszcze raz wielki SZACUNEK dla Ciebie !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
_Cyran_ - nie masz racji - Albercik naprawdę dobrze boksuje i naprawdę jest szybki - po prostu jest mniejszy, bo jakby nie to, to postawiłbym roczną wypłatę na Albercika. Albercik po prostu musi się mniej spinać i powalczyć z wyższymi od siebie, by nabyć doświadczenia z takimi zawodnikami. Ma w każdym razie serce do walki, i ma talent. Co z tego w przyszłości wyniknie to zobaczymy.

bujing yishi bu zhang yi zhi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kask ze skóry czy skaju?

Następny temat

Specyficzne pytanie :)

WHEY premium