SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sosnowski w DZISIEJSZYM Prizefighterze

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485
Witam serdecznie! Dziś w Londynie odbędzie się turniej Prizefighter, w którym zobaczymy ośmiu dość znanych bokserów wagi ciężkiej... Będą walczyć 3 rundowe pojedynki, zwycięzcy ze zwycięzcami aż do finału.

Stawka: 32 tysiące funtów brytyjskich.

Uczestnicy:
Albert Sosnowski (101,8 kg) vs. Maurice Harris (109,5 kg)

Nourredine Meddoune (111,2 kg) vs. Kevin Johnson (110,2 kg)

Marcelo Luis Nascimento (103 kg) vs. Tor Hamer (103,2 kg)

Tom Little (115,6 kg) vs. Tom Dallas (105,9 kg)

Transmisja: Od 21:45 na Canal + Sport oraz: http://boxingbet.pl/?strona=strona&co=TRANSMISJE




Zmieniony przez - b7arteQ w dniu 2012-06-20 19:54:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jeszcze nie oglądałem, ale obejrze chociaż ostatni walkę Alberta. Słyszałem, że publiczność wygwizdała werdykt po tej walce.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
uprzedziłeś mnie Sosna nie będzie miał łatwo ! ale 3ba kibicować


boxing.pl: Już w środę weźmiesz udział w Prizefighterze w wadze ciężkiej. Jak przebiegły przygotowania do turnieju? W jakiej znajdujesz się teraz formie?

Albert Sosnowski: Przygotowania były dobre, jestem z nich zadowolony. Wszystko okaże się w środę, myślę, że jestem w dobrej dyspozycji i jadę tam po to, żeby wygrać!

Z jakimi zawodnikami sparowałeś? Czy możesz zdradzić jakieś nazwiska?

Powiem szczerze, że tych sparingów nie było za dużo. Sparowałem głównie z zawodnikami amatorskimi, którzy pomagają również w sparingach grupie 12 Knockout Promotions. W tym czasie, 2 czerwca, chłopaki mieli galę, także wcześniej sparowali. Nie było więc opcji sparowania z kimś dobrym. Nie było jakichś specjalnie dużych nazwisk na tych sparingach, byli to głównie zawodnicy amatorscy. Myślę jednak, że to wystarczy.

Znany jest już skład zawodników. Kogo uznałbyś, poza sobą, za najmocniejszego uczestnika turnieju?

Faworytem, z tego co jest mi wiadomo, jest Kevin Johnson. Tak też uważają angielscy specjaliści. Na pewno Maurice Harris, z którym walczę w pierwszym pojedynku jest groźnym zawodnikiem. Tom Dallas jest tez bokserem, który bardzo będzie chciał tu wygrać. Ogólnie skład jest bardzo ciekawy , myślę, że bez względu na rekord i nazwisko każdy jest tutaj po to, żeby wygrać ten turniej.

W pierwszej rundzie turnieju zmierzysz się z Harrisem. Co o nim wiesz? Jak zamierzasz z nim boksować?

Jest to na pewno zawodnik doświadczony, który walczył z wieloma dobrymi nazwiskami, oczywiście raz lepiej, raz gorzej. Można określić go mianem boksera nieprzewidywalnego. Jestem nastawiony na to, żeby boksować aktywnie od samego początku, od razu starać się narzucić swój styl walki, w dobrym tempie. Myślę, że to będzie kluczem do zwycięstwa. Nic na siłę, starać się zyskiwać przewagę lewą ręką i kontrolować ten pojedynek.

Czy podczas Prizefightera w twoim narożniku znajdzie się Fiodor Łapin?

Tak, cieszę się, że udało się zsynchronizować nasze plany, bo jak wiadomo, trener Łapin 30 czerwca ma bardzo ważną galę w Łodzi, gdzie zmierzy się Dawid Kostecki z Royem Jonesem Juniorem. Zgodził się jednak towarzyszyć mi podczas tego wyjazdu i będzie w moim narożniku, z czego jestem bardzo zadowolony.

Jakbyś zachęcił kibiców do oglądania Prizefightera z twoim udziałem?

Zapraszam wszystkich do oglądania, mam nadzieję, że będzie to bardzo emocjonujący wieczór z polskim zwycięstwem w całym turnieju! Będzie na co popatrzeć, startują ciekawi zawodnicy. Ciekawa jest także formuła turnieju, w którym każda walka jest emocjonująca. Mam nadzieję, że moje walki przysporzą najwięcej emocji i w środę będziemy mogli zobaczyć porcję naprawdę dobrego boksu.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia.

Dzięki!

Rozmawiał: Mateusz Wajs


Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-06-20 20:02:15

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
jak ktos bedzie mial dobego steama to dawac


mogli dac kogos lepszego niz jakis Meddoune czy Tom Little, kto to wogole jest? z kim oni walczyli?


ciekawe jak sie Nascimento zaprezentuje(ten co Basile w 1 rundzie polozyl

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2012-06-20 21:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485
Streamy są tam na BoxingBet w menu transmisje. I za chwilę pojawi się na głównej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
wlasnie cos mi nie dziala, poprobuje na innej przegladarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485
teraz stream jest na głównej stronie boxingbet i śmiga elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Oglądam na http://www.activepl.tv/stream1.html i działa elegancko.
War Sosna:D
zaczyna się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no udało sie Albercikowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
nooo... lekki wauek ale tak jak myślałem, bardziej znany na wyspach etc. no i w sumie.. aktywniejszy był. trochę brakuje mocy w łapie

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Ciężko bo ciężko ale zwycięzców się nie sądzi... ale co przyjął z prawej ręki to jego hehe, zobaczymy co będzie dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
Albert w pierwszej walce cienituko raczej, widac braki kondcyjnie. Zobaczymy co pokaze w drugiej walce.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka

Następny temat

Wada wzroku a boks prosze o pomoc

WHEY premium