SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido (mój debiut na sfd-zapraszam:)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Cheche słyszłem, że ostatnio wprowadzili zmiany i zamiast prawdziwym mieczem uderza się teraz drewnianym. Może wkrótce wprowdzą egzaminy poprawkowe i statystki się poprawią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
panowie, może rzeczywiście tylko z nami coś nie ten teges? asfalt, beton, dechy... rzućcie okiem http://www.pasw.pl/galeria/7/201.jpg  po czyms takim chyba beton już mnie nie dziwi

edit: a myślołech , że nie zdziwi. http://www.pasw.pl/galeria/58/ddddP1017.JPG zdziwiło jednak. zwroćcie uwagę na ręce padajacego

ile tego jeszcze...? http://www.pasw.pl/galeria/58/P0300.JPG rzut bez maty, o ile dobrze zrozumiałem zdjęcie

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-01-01 11:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja się kulałem na ziemi, ale padąc na nią to już co innego. Na ostanim zdjęciu widzimy coś na ksztłt rzutu chyba, ale asekuracja jest na 100%.
Niemozliwe jest, zeby padać na asfalt po każdym rzucie bez żadnego szwanku tylko dlatego, że ktoś się "przyzwyczai".

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1624
Słabeusz.

z biciem się jest jak z pływaniem
prawdziwą przyjemność daje wtedy gdy nie myślisz o technice
tylko delektujesz się tym co robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie chlopak z nas sobie jaja robi a my wierzymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
mam nadzieje, że sobie robi jaja, ale z tego co pisał to obawiam się że jego zdaniem ma rację

traktując to poważnie-nauka padów moze nam pomóc zmniejszyć ryzyko uszkodzenia się przy rąbnięciu o asfalt, ale nie wyeliminuje go na pewno.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1624
Matko Polko...zdjęcia w galerii chłopaki mają lepsze niż u Ryśka.
Jodan...już wysyłam SMS'a bo SOG jak nic.

z biciem się jest jak z pływaniem
prawdziwą przyjemność daje wtedy gdy nie myślisz o technice
tylko delektujesz się tym co robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
RZuty na twarda podloge sa glupota( no chyba ze w powaznej walce a nie w zabawie). Nie robie juz tego odkad wy***alem koledze bark ze stawu. Stalo sie tak mimo ze bylo to niewinne podciecie z zajsciem za plecy. Gdy poszedlem na ziemie za nim wyskoczyl mu bark i efekt byl taki ze ja mialem wyrzuty sumienia a kumpel miesiac w gipsie. Nie radze dla jaj urzywac rzutów na twarda glebe bo zle sie to skonczy!

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-01-01 15:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No chyba ze jestes , cytuje: "szanujacym sie, trenujacym aikidoką"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
hm, a moż echodzi mo rzuty poprzez dźwignię? tu mam niewielkie doswiadczenie, ale w przeciwieństwie do kuzushi-nage (rzutów z wychyleniem) raczej nie sa one tak destrukcyjne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi u Mirka Oknińskiego na AWF-ie

Następny temat

Zawodowy boks wraca do łask TVP

WHEY premium