SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab WPC 80 Standard czekoladowe smaki OPINIE

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Koejna pozytywna opinia o walorach smakowych, dzięki za relacje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
przyłożyli sie do smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Może niektóre z tych smaków wejdą na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
wg mnie one juz sa na stałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850


obecnie testuje smak czeko sliwka

co doge powiedziec
po otwarciu opakowania, faktycznie mega czuc czeko, czuc kakao, a nie czeko coś!
smak, znakoity, czekolada z lekka owocowa nutka

moja kobieta jest zachwycona wrecz:) zarowno z woda jak i mlekiem smakuje bardzo dobrze,

jedynie rozpuszczalnosc wydaje sie nieco slaba, zostaje jak gdyby lekki "piasek", ale moze byc to powiazane z tym, ze produkt oparty jest wlasnie na kakao




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-11-19 21:48:06
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Witam.
Na początku oczywiście podziękowania za możliwość przetestowania i polecam się na przyszłość
Teraz do rzeczy.
Wbrew przewidywaniom od momentu wysłania nie czekaliśmy długo na towar.
Przyszedł bardzo dobrze zabezpieczony i spakowany.

Mój smak to czekolada- truffle.






Oczywiście skład każdy może sam zobaczyć. Moim zdaniem jest bardzo dobry.
Z technicznego punktu to tak: sama konsystencja jest sypka i łatwo dodać lub usypać kilka gram.
Miarka po brzeg ma równe 25 gram.





Właśnie taką ilość próbowaliśmy smakowo mieszając ze 150 ml mleka lub wody.
Więc ocena jest taka (smak):
A) z mlekiem:
- żona 10/10 (i tu zaskoczenie gdyż żona jest mega smakoszem!)
- ja 10/10 smakowo jedne z lepszych białek jakie w życiu jadłem
- brat 10/10

B) z wodą
- żona 8/10
- ja 9/10
- brat 10/10

Białko jest słodkie co dla naszej trójki jest in plus. Uwielbiamy słodkie więc dla nas w sam raz.

Po kilku machnieciach w szejkerze nie ma śladu gródek i niezależnie od bazy - absolutnie zero piany.



Zdjęcie szehjera było zrobione momentalnie po wstrząśnięciu.

Prawdziwym hitem były wysokobiałkowe pianki!








Podsumowanie!

Na rynku jest wiele odżywek białkowych w różnych przedziałach cenowych oraz w różnych smakach.
Dlaczego więc wybrać Activlab WPC 80?
Zdecydowanie smak! Każda osoba zwróciła uwagę na ten aspekt w którym czuć prawdziwe kakao!
Ponadto - zero gródek, doskonała rozpuszczalnosc i wodnista konsystencja.

Wiele możliwości przygotowania sprawia że możemy dowolnie komponować smaczne desery.
Dla moich bliskich ważnym aspektem jest brak aspartamu.
O smaku świadczy fakt, że nakryłem żonę kilkukrotnie na podbieraniu do płatków (a ma francuskie podniebienie).

Serdecznie polecam!
Pozdrawiam












I prośba. Możecie obrócić te zdjęcia gdyż mój telefon robi mi psikusa a to psuje efekt mojej wypowiedzi.








Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2017-11-20 17:38:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3633 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86292
Po kliku dniach testowania białka w różnych konfiguracjach (osobno, jako dodatek do ciasta, do owsianki, płatków kukurydzianych czy zwykłych nesquików ) czas na moją opinię.

Do tej pory miałem okazję spróbować wielu białek więc myślę że opinia będzie w miarę obiektywna. Smak - czekolada-orzech, smakuje jak nutella rozpuszczona w gorącym mleku. Dla mnie naprawdę bomba bo bardzo lubię wszystko co jest związane z czekoladą. Mamy do wyboru dwie opcje:
-z wodą (opcja mniej słodka, dla mnie lepsza w ciągu dnia)
-w mlekiem (polecam lekko podgrzane, idealne rano lub po treningu)

Rozpuszczalność oceniam na 9/10 - jest bardzo dobrze nawet z niewielką ilością wody/ mleka.
Konsystencja przy odpowiednim doborze ilości wody to zdecydowanie 10/10.

Dobrze komponuje się na śniadanie z płatkami kukurydzianymi lub zwykłymi nesquikami - 40g białka, 300-350 ml lekko podgrzanego mleka i 80-120g płatków. Próbowałem też w formie płynnej ze zmielonymi płatkami owsianymi, czasami w pracy to jedyna opcja żeby cokolwiek zjeść także spokojnie mogę polecić shake zagryzając orzechami włoskimi.

Wrzucam filmik z rozpuszczalnością i oceną smaku:




Białko bardzo udane, po skończeniu opakowania mam ochotę na czekolade-mleczną i czekoladę-chilli. :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Na start smak Milk Choco

Poszło ok 30g z 250ml wody - dlatego, że nie przepadam za białkami mocno słodkimi.
Tutaj poziom słodkości idealny dla mnie, pewnie z mlekiem miałbym już za słodkie.
Rozpuszczalność dobra, smak pycha - zapach po otworzeniu opakowania bezcenny
Ocena 10/10

Mocno polcam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jakiś rybacik od activlabu na kolejne opakowania białka? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie odmawiam sobie słodyczy.

Następny temat

Nie odmawiam sobie słodyczy.

WHEY premium