SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o białku z firmy ActivLab?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Jakie są wasze opinie na temat białka z firmy ActivLab?
1

Jak boli to rośnie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Odżywka białkowa to jeden z najpopularniejszych suplementów wszechczasów wśród osób trenujących zarówno na siłowni jak i inne rodzaje sportów.
Wyróżniamy odżywki białkowe takie jak izolaty, hydroizolaty, kompleksy, odżywki kazeinowe czy też odżywki węglowodanowo-białkowe tzw. gainery. Jednak nie wiele osób dokońca wie do czego służą odżywki białkowe i jak należy je stosować.

Odżywka białkowa służy wyłącznie jako uzupełnienie diety w konieczne białko które nie zawsze mamy możliwość dostarczyć z diety.
Jest to nie tylko praktyczne ale również bardzo wygodne. Nie należy jednak przesadzać jeżeli chodzi o zastępowanie źródeł białka odżywką białkową. Białko w naszej diecie powinno pochodzić zarówno z produktów zwierzęcych takich jak jaja, mięso, ryby jak również roślinnych. Odżywka białkowa jest jedynie uzupełnieniem.
Suplementując białko powinniśmy pamiętać że jest to dodatek do posiłków a nie suplement pomiędzy nimi i aby uzyskiwać jak najlepsze efekty dawki dobierać indywidualnie pod nasze zapotrzebowanie.

Dzienne zapotrzebowanie na białko wynosi od 1,6 do 2,4 g na kg masy ciała - jest to zależne od wagi, somatotypu, płci jak również aktywności fizycznej.
Zarówno nadmiar jak i niedobór białka w diecie może mieć negatywne skutki.

ActivLab WPC 80

Odżywka białkowa ActivLab WPC 80 jest świetnym wyborem w stosunku jakości do ceny na 100G posiada aż 73G białka, 7G tłuszczu oraz 10G węglowodanów. Dzięki czemu jest wartościowym uzupełnieniem diety podczas okresu budowania masy mięśniowej jak również na redukcji. Ponadto została wzbogacona w witaminy i aminokwasy. Sporym plusem jest smak białka oraz szeroka gama smaków do wyboru. Co do rozpuszczalności również nie można postawić tutaj żadnych zarzutów.

Alternatywy

Dietę powinna być jednak zróżnicowana i warto próbować i stosować na przemiennie białka różnych firm. Tak by po prostu nam się nie znudziły smaki a suplementacja była przyjemnością. Bardzo dobrą alternatywą dla białka ActivLab WPC 80 jest chociażby białko AllNutrition Whey Protein które posiada bardzo podobną ilość białka blisko 80G na 100G produktu, dodatkowo jest w czym przebierać bo smaków białka jest kilkadziesiąt. Kolejnym plusem jest jakość smaku i rozpuszczalności.

Oba te białka są naprawdę godne polecenia i można kupić je w ciemno a na pewno ich jakość oraz smak przypadną nam do gustu.





Zmieniony przez - godav w dniu 2018-01-05 12:22:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakies konkretne ? ogolnie jest dobra jakosc co do ceny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Nie chodzi mi o smak ;D Bardziej czy widzicie zmiany jakieś? I jak bierzecie uzupełniacie diete czy np. 90g dziennie czy coś?
1

Jak boli to rośnie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmiany... widać, że tego nie potrzebujesz.
To żarcie w prochu... jak chcesz brać tego 90g dziennie czy widzieć 'zmiany'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
bialko jak bialko wielkich zmian sie po samym bialku nie spodziewaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak beda zmiany jak nerki nie wyrobia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Wiesz trudno mi jest dietke utrzymać szkoła i wgl. i chce to jakoś zastąpić myślałem że mi pomożecie a ty od razu z mordą wyskakujesz, może źle ująłem "zmiany" chodzi mi o to że jest mi ciężko przytyć ważę 60kg wzrost 176 wiek 16. i chce coś zrobić. No nie samo białko do tego jeszcze myślałem o Carbo z olimpa
1

Jak boli to rośnie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy 60kg nie jest trudno szkola to tylko wymowka tutaj wszyscy do niej chodza a diete trzymaja poprostu troche zle oceniasz prodykty typu bialko myslisz ze to magiczny proszek hehe ale jesli jest taka mozliwosc to robisz kanapki pelnoziarnisty chleb z szynka jakies warzywa do tego i juz masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338
No to masz posiłek z głowy... Lepiej zajmij się dobrą dietą, niepotrzebnie chcesz wydać pieniądze. Suplementacje białkiem i węglowodanami zacznij dopiero gdy będziesz widział że masz wyraźny problem z uzupełnieniem ich w diecie hehe
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 595
Nie myśle że białko to magiczny proszek. Dzięki za pomysł z kanapką i masz chyba racje z tą dietką zawsze jak się brałem za robienie diety za wyliczanie tego wszystkiego to wreście nic z tego nie wychodziło bo nie wiedziałem co ile ma gram i wgl. Moglibyście mi podać jaką wy prowadzicie diete?

Jak boli to rośnie ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA?

Następny temat

Pytania - dieta, ćwiczenia, suple

WHEY premium