SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
Orientujecie się może Panowie czy można coś dostać bez recki na Rhodos ? Będę wdzięczny za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10668 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Jak sie ma obecnie sytuacja w Bułgarii? Jest coś godnego zainteresowania? Warto cos przyweśc?

Z tego co czytam to niby omka, Clen tamox clom?

jak sie ma cenowo ta omka zeby nie przepłacic?jakies foto by mozna było zeby na wała sie nie naciac w razie czego?

clen jakiej firmy?

a propek z sopharny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jak w polsce nie jestes w stanie wyrwac omy to w bulgarii rowniez proste to nie bedzie. sa wersje na wysylke, opak z napisami po ang lub cyrylicy.. roznica w cenie.. nieznaczna jesli juz. nie ma sensu sie bawic w zdobywanie za granica czegos czego pod dostatkiem u nas. w sumie szmiesznie jechac po polskie saa za granice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10668 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
a cos ich produkcji? godne uwagi

tak ogólnie pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Tak jak pisałem pod Twoim wpisem w innym temacie - jestem w Bułgarii i kupiłem Omkę (5 opakowań), bez żadnego problemu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Tak jak pisałem pod Twoim wpisem w innym temacie - jestem w Bułgarii i kupiłem Omkę (5 opakowań), bez żadnego problemu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 1980 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69458
MARIAN 17
Jak sie ma obecnie sytuacja w Bułgarii? Jest coś godnego zainteresowania? Warto cos przyweśc?

Z tego co czytam to niby omka, Clen tamox clom?

jak sie ma cenowo ta omka zeby nie przepłacic?jakies foto by mozna było zeby na wała sie nie naciac w razie czego?

clen jakiej firmy?

a propek z sopharny?





clen 20ug na tab pakowany po 50 w opakowaniu najlepszy clen na rynku i prop 50mg sopharmy oba leki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Siema co dostane w tunezji z efka bez recepty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
propa sopharmy nie uświadczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
Bulgaria- to jest wkoncu ten propek czy nie ma ? jaka jego cena?

clen jaka cena ?
jest metka?
dajcie info i za msc,mam zdjęcia z paragonami wszystko :) dla info pewnego

Zmieniony przez - tescik007 w dniu 2014-08-24 17:15:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium