SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
Amg27
juVe95
Panowie co obecnie w Egipcie(Sharm) do wyciągnięcia? Cabaser?Provi?Pregnyl?Efka? P.S. sprawdzalem "troche" stron wczesniej ale nie 300...lol

Idź po prostu i zapytaj co maja
Cidoteston powinien byc . Ich clomid

Jesli o Sharm to aktualnie apteki słabiutko zaopatrzone.Hurghada jednak duzo lepsza na zakupy.Ciekawostka ze ich proviron(cidoviron) wstrzymano produkcje.Tak samo zamiast pregnylu łatwiej dostac ich HCG tansze.Efanol tez ciezko dostepny.Clomid nolva cido caly czas jest.HGH ale cena wysoka(bez negocjacji) zapytalem tylko z ciekawosci.


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-07-15 04:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
mozna dostac duzo na zamowienie w aptece trzeba pogadac nie trzeba lazic od apteki do apteki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Byłem na krecie miesiac temu. To jest El Dorado. Wszystko sprzedaja co chcesz i nawet 20 pudelek Ci zamowią jak poprosisz.
Nawiozłem t3 50 mcg, t4 200mcg, ale niestety nie udalo sie domowic t3, ponoc nie produkuja juz i wzialem wszystko co mieli, w 3 aptekach mi powiedzieli ze juz nie ma tego. Do tego aptekarka dzwonila do szefa po deke dla mnie ale jak sie dowiedzialem ze to jest 50mg/ml to podziekowalem bo nie bede po 5 cm towaru wbijal na raz. Testosteron tez jakis jest ale nie chcialo mi sie wnikac. W kazdym razie nie wiem jak w reszcie Grecji ale na Krecie 5km od Heraklionu wszystko sprzedaja z usmiechem na ustach a moj smiech jest jescze wiekszy jak widze ceny po 2 euro.

Ma ktos moze liste wszystkiego co maja w greckiej aptece, a co moze sie przydac?


Zmieniony przez - costamjest w dniu 2018-07-23 12:06:44

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Jestem w bulgari.(słoneczny brzeg)

Dostaniecie dosłownie wszystko co napisał krzykacz parę stron do tylu.
Kupicie bez problemu jak bułki w sklepie. Na legalu.

Plus mają dużo underow.
Każda apteka ma listę saa "pod stołem" I tam jest dosłownie wszystko. Wystarczy zapytać. Byłem w pięciu aptekach:)

Tiger lab
Swiss
Hardcore lab
I jeszcze więcej.
(Jestem tak podniecony sytuacja że nawet nie pamiętam reszty underow)

Mam zdjęcie listy z apteki jak trzeba to mogę wrzucić.

Jeżeli chodzi o ceny to mogę powiedzieć że np omka z jelfy średnio 25lew (Niektóre apteki mają po 16lew za paczkę) 25lew= 50zl

Jak mają na stanie to dostaniecie od ręki. A jak nie to zamówia wam i będzie do 2-3dni.

P.s chyba zacznę latać częściej do Bułgarii haha


Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2018-07-24 17:15:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bo to przyjazny kraj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Siemanko pytanko...

Czy na Słowacji cokolwiek w aptece bez recepty się dostanie? Podejrzewam że ciężko ale wolę się upewnić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
OTC na pewno.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Rozwiniesz skrót? Bo nic mi to nie mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
over-the-counter Chodzi o leki bez recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
czechy i slowacja nic
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium