SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
clen dostpeny w każdej aptece której byłem, furka taka samo
omke w jednej mi proponowali ale nie brałem bo mi nie potrzebna a nie byłem pewny czy orginał
o propka sopharmy pytałem ale nie meli, wiec pewno nie dostępny

nie wiem czy ceny moge tutaj pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jako ze to cena apteczna to mozesz. przynajmniej tak bylo to do tej pory, to nie cena czarnorynkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
oma bułgarska pewna, brać ile wlezie ok 30 zł paka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
mam pytanie efke z apteki opraca sie brac ? i jak by byla nazwa leku ? Czy lepiej od dilla wychodzi ? cenowo

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
Jaka jest obecnie cena evki w Egipcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
carbon2222
mam pytanie efke z apteki opraca sie brac ? i jak by byla nazwa leku ? Czy lepiej od dilla wychodzi ? cenowo


co znaczy "oplaca sie brac" ? wszystko co apteczne zawsze bedzie sie oplacalo bardziej brac niz ug nawet jesli cena bedzie 2 czy 3 x wyzsza, bo apteka to apteka a nie produkcja domowa. jesli pytasz o cene to wiadomo ze ug wyjdzie oplacalniej i pare razy taniej. jesli pytasz o mozliwosc wyciagniecia to powatpiewam, to nie wit c czy heparegen ze zwykly zdzisiek na piekne oczy sobie wyciagnie szczegolnie ze wiekszosc wie "co sie robi z efki", ja mialem niemale trudnosci aby tą efke sobie skolowac, latwiej wyciagnac inne srodki.

podsumowujac, latwosc ogarniecia i cena przemawia za ug. jakosc i komfort posiadania pewniaka przemawia za apteka. ewentualnie mozesz bawic sie w tussi ale ono ma dodatkowo ziolka w sobie nie to czysta efa inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
skiny
Jaka jest obecnie cena evki w Egipcie?


nie pamiętam dokładnie ale chyba drogo

w bułgarii chyba taniej wychodziło ale stężenie 0,02 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak z primka w turcji w stolicy na dzien dzisiejszy, brac w ciemno czy jakies fejki bywaja???
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
krzykacz


Zabrania się podawania/pytania o sposoby przewozu/przemytu/przesyłu środków. Takie posty będą usuwane a zainteresowani wiadomo ...pytania typu "sprawdź priv" / "podbij pomogę/podpowiem co i jak" itp również ten zakaz obejmuje.

Zabrania się pytań/sugestii o wypełnianie recept oraz sposobach ich pozyskiwania jak również sposobach kupna leków na receptę bez recepty.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium