SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
DublinPL
Panowie jak widzicie jestem tutaj świerzakiem. Krótka piłka z mojej strony. Szukałem Ephedrine Hcl 100tbl x 30mg DB PHARMA UGL, ale widze, że nie robią już tego pare dobrych lat. Wiecie może czy w Polsce dostane coś podobnego? (stężenie może być inne ). Może ktoś z Was wie czy dostane ją w Irlandii ? Dzięki wielkie !!



W pl masz ef inj i tusipect tabs/płyn.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78
krzykacz
Widać byłeś w 2 miejscach gdzie faktycznie nie było. Jak trafisz w miejsce gdzie jest wszystko i w każdej ilości tzn, że to podj**ki są dla turystów.


Szukanie nie konczy sie na 2 aptekach, jak jezdzilem po Egiptowie kiedys to oblatane mialem wszystkie apteki w danym miescie i rozeznanie gdzie najlepsza cena, gdzie wyj**ki daja a gdzie ori. Najlepsza opcja ktora moge polecic to zagadac do miejscowego i poprosic zeby pojechac do aptek nie turystycznych tylko dla ciapkow i w tedy ceny lepsze to raz, jak czegos nie ma to zamowia i czesto moze byc do odbioru w ten sam dzien , dwa to minimalizujesz opcje wyj**ki;) Bo jak widza w centrum miasta laika to wcisna CI gowno i policza jak za ori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
W takim razie zrobie jak radzisz. Mam nadzieje ze bedzie w hurghadzie jakas apteka gdzie zaopatruja sie ci mudzahedini bo poprzednio byly dwie i to tyle.
No i mam nadzieje ze nadal cidoteston łan dolar maj frend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Czy omnadren podrożał od nowego roku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
zadzwon do pierwszej apki co znajdziesz w necie i zapytaj chyba prosciej u zrodla
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
hunter007
Czy omnadren podrożał od nowego roku ??


tak 100zl ostatnio chcieli

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Cena poszła mocno w górę,jeszcze w grudniu kupowałem duzo taniej.To samo z solco....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
hru
W takim razie zrobie jak radzisz. Mam nadzieje ze bedzie w hurghadzie jakas apteka gdzie zaopatruja sie ci mudzahedini bo poprzednio byly dwie i to tyle.
No i mam nadzieje ze nadal cidoteston łan dolar maj frend.


Polecam aptekę w hotelu royal palace
Gość kumaty jak mu powiesz że chcesz ori srodki to zamowi ci ori jak nie ma na miejscu masz na drugi dzień.
Koleżka mi tam polecił hotel byłem w nim 3 razy i później będąc w Hurghadzie w innych hotelach tam jezdzielem po zakupy ,tylko cenę sobie negocjuj bo walą na dzień dobry zawyżona o polowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Z innej beczki podobno provi wycofują u nas z aptek oraz jakiś spory problem z exe się znowu robi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3050
Monitoring recept od nowego roku. Wszystkie leki rosna ceny, niedlugo zostana ug tylko. Inhibitory,novothyral mocno w gore,coraz ciezej z dostepnoscia zaczyna byc ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium