SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
czy w USA bez problemu można dostać finaplix ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 384
Lecę w piątek do Mołdawii. Internet pełen jest sprzecznych informacji na temat dostępności towca w tym kraju. Ktoś ma aktualne info?

Zmieniony przez - czarowwl w dniu 2015-03-31 18:55:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ty nam skrobniesz co jest pięć, wystarczy łamana ang lub rosyjski, międzynarodowe nazwy i masz komplet.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 384
krzykacz
Ty nam skrobniesz co jest pięć, wystarczy łamana ang lub rosyjski, międzynarodowe nazwy i masz komplet.


Język to nie problem. Problemem jest prawo i niechęć do problemów.
To jest legal czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
czarowwl
krzykacz
Ty nam skrobniesz co jest pięć, wystarczy łamana ang lub rosyjski, międzynarodowe nazwy i masz komplet.


Język to nie problem. Problemem jest prawo i niechęć do problemów.
To jest legal czy nie ?


a co jest nielegalnego w kupowaniu lekow z apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
czarowwl
krzykacz
Ty nam skrobniesz co jest pięć, wystarczy łamana ang lub rosyjski, międzynarodowe nazwy i masz komplet.


Język to nie problem. Problemem jest prawo i niechęć do problemów.
To jest legal czy nie ?


Jeśli w danym kraju można kupić jakiś lek bez Rp to jest to legalne na terenie tego kraju. Problem pojawia się kiedy ten sam lek/substancja już w innym kraju jest kontrolowana więc może być kłopot z kontrolą. Oczywiście z każdego kraju można wywieźć/przywieść określone leki/ilości leków które regulują rozporządzenia/ustawy. Ale to już zmartwienie tego kto na to się porywa więc niech sam dokładnie się rozezna bo o takich sprawach tutaj już się nie dyskutuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 384
Moje pytanie ciągle brzmi: CZY w Mołdawii można bez RP kupić jakieś środki będące obiektem dyskusji tego forum. Jeśli chodzi o wywóz - nie przewiduje problemów bo i nie planuje ilości hurtowych. Ewentualnie. Bo nadal nie dowiedziałem się niczego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
jezeli chodzi o Mołdawię, to sam akurat lecę teraz tylko na balkanie własnie prosto z Mołdawi. Sprawa wyglada tak że w aptece musisz się z babka dogadac i ci wszystko załatwi. Natomiast na miejscu w aptece to bedzie miec takie rzeczy jak clen , tamox, prop, ewentualnie metka. Inne rzeczy jak parabolan, wino, prima, oxa to tylko do ściagnięcia. Tak naprawdę nie wiem do końca jak to naprawdę jest z tymi lepszymi rzeczami, bo normalnie a aptece ich nie ma. Mój ziomek jeździ tam i odbiera prosto z apteki od babki, ale wczesniej juz jej mailuje co potzrebuje, trochę to trwa zanim ona wszystko skompletuje. Jak juz ma to mu pisze i on wtedy jedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 384
Wymyśliłem po drodze (długi lot z przesiadkami), że zajrzę jutro do apteki i zapytam czy mają Clen bez recepty bo w moim kraju tak kupuje i mi się kończy a astma itp. To chyba nie powinno grozić więzieniem a mogę czegoś się dowiedzieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
co do moldawii to pokusil bym sie o real balkana zeby mi sciagneli tam do apteki pare srodkow :) bylo by porownanie do tego co u nas lata.

Znacie moze jakies dobre leki na watrobe z pl apteki? nie wazna czy na recepte czy nie. trzeba cos wziac do mety. essentiale forte drogo wychodzi, liv52 bralem kiedys i sredni raczej mysle. Moze znacie cos dobrego w rozsadnej cenie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium