SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wiem po co jest efedryna w medycynie tylko nie wiem w jakim celu łączą ją z aspiryna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
azazelll
pisałem przeciez ze robia albo w płatkach albo w kapsułkach żelatynowych. Robią jak każdy inny lek bądź maść na zamówienie. Masz recepte , dajesz i tyle. Odbierasz next day i tyle/


ogl niezle hity wypisujesz w dopingu ostatnio. turanabol tez dostaniesz na specjanie wypisana recpte? z domieszka niezbadanych sterydow bo metke i wino bdadaja ad hoc w kazdym labie? napisz prodedura dlaczego nie? przeciez to zwykle procentowe dane i na czym sie robi. jak kazda masc itd...

jakby ktos nie wiedzial do cego pije to przejrzyjcie jego posty w realia pl...
2

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
patryk173
Jakie zastosowanie ma efedryna + aspiryna w medycynie?


Takie polaczenie zadnego nie ma zastosowania w medycynie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
prosekto
azazelll
pisałem przeciez ze robia albo w płatkach albo w kapsułkach żelatynowych. Robią jak każdy inny lek bądź maść na zamówienie. Masz recepte , dajesz i tyle. Odbierasz next day i tyle/


ogl niezle hity wypisujesz w dopingu ostatnio. turanabol tez dostaniesz na specjanie wypisana recpte? z domieszka niezbadanych sterydow bo metke i wino bdadaja ad hoc w kazdym labie? napisz prodedura dlaczego nie? przeciez to zwykle procentowe dane i na czym sie robi. jak kazda masc itd...

jakby ktos nie wiedzial do cego pije to przejrzyjcie jego posty w realia pl...


Ale ty jesteś k***a ograniczony. Mniej towaru zacznij wbijać , a zacznij się uczyć. Bo jesteś 100 lat za murzynami. Wklejam Ci zdjęcie ekspercie z opakowania jakie dostałem, napisane jest tam co jest w środku. Jeżeli w ogóle wiesz o czym mówię.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie trzeba było tak od razu pokazac fotki , a to ze dla Ciebie specjalnie to robia bo masz uklady czy jestes zawodnikiem to fajnie.
Dla zwykłego Zenka z ulicy jest to niestety niedestepne w aptece.
Ogólnie nie w tym temacie juz powinna isc ta rozmowa ale zobacz co masz napisane na samej górze ephedrinum itd czyli tam gdzie robia tego blenda posluguja sie taka własnie nazwa a nie efedryna czyli nazwa handlowa to tak w odniesieniu do tych badan. Kazdy laborant profesjonalnie podchodzi do tego co robi i nie moze sobie powolic na takie gafy, 5 razy wczoraj dzwoniłem do tego labo i nikt nawet nie ruszył fona.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-23 08:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
ale do kogo masz pretensje ze nie odbierają telefonu. Ja się dodzwoniłem. Po drugie dostępne to jest dla kazdego Zenka z ulicy _ jak to nazwałeś. k***a ludzie popytajcie, posprawdzajcie a potem piszcie bzdury. Nie kazda apteka oczywiście robi takie rzeczy. Ale generalnie wystarczy miec recepte i tyle. Poza tym widzę że tutaj wszystko polega na udowadnianiu czegoś i same niedowiarki. Jak ktoś coś nowego napisze , ale nie daj Boże niewygodnego dla kogoś to od razu kontra ze kłamie , złe badania i ch** wie co jeszcze. Brak słów. Żyjcie w swojej nieswiadomosci dalej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie mam pretensji ze nie odbierają telefonu i chcialbym pytac i sprawdzac tak jak piszesz ale przez cały piątek nikt nie odebrał.
Jak to moze byc dostepne dla kazdego Zenka z ulicy skoro piszesz ze trzeba miec recepte? Jeli Zenek nie ma układów, nie zna lekarzy zeby dac w lape to do jakiego konowala ma isc i uzasadnic mu ze potrzebuje taki specyfik? Pytam poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
no stary oczywiste że musisz miec jakiegoś znajomego lekarza. Ale w dzisiejszych czasach aż trudno mi uwierzyć ze nie mozna recepty załatwić. Zawsze ktoś ma gdzies znajomości. Podrążyc troche temat i dojdzie sie do jakiegoś lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
azazelll
Po drugie dostępne to jest dla kazdego Zenka z ulicy _ jak to nazwałeś.


azazelll
no stary oczywiste że musisz miec jakiegoś znajomego lekarza. Ale w dzisiejszych czasach aż trudno mi uwierzyć ze nie mozna recepty załatwić. Zawsze ktoś ma gdzies znajomości. Podrążyc troche temat i dojdzie sie do jakiegoś lekarza.


Sam sobie własnie zaprzeczyleś
To ze jeden ma szerokie plecy i na pstrykniecie ma recke na kazdy lek jaki potrzebuje nie znaczy ze takie znajomosci ma kazdy.
No takie są realia. Gdyby kazdy mial takie układy dilerzy osiedlowi czy strony www nie mialy by racji bytu
Bez sensu dalej sie sprzeczac. Powodzenia zycze i wszystkiego dobrego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium