SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Egipska firma Memphis produkuje Dopagon - miejscowe bromo. Widziałem to kiedyś w aptekach. Ari też na licencji jak dobrze pamiętam azjatyckiej albo lokalnej też. Nie wszędzie to jest, trzeba chodzić jak pisałem już.

I na pewno nie trafiłeś na farmaceutę jak gość nie wiedział co to Proviron.

Jak już się bujasz po aptekach, jak wejdziesz przynajmniej zapytaj czy pracuje tutaj farmaceuta czy tylko siedzi jakiś janek co wystawia towar, kasuje dolary i na niczym się nie zna.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Dobra jest hit

Co kupie na Sri Lance bo po śniadaniu idę na spacer

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Dobra,babka w aptece powiedziała że może mieć testa za dwa dni ale nie pytałem o szczegóły,później wyjdę jeszcze raz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
juVe95
To ze dostane PCT to wiem bo juz kupowalem. Ale nie orientuje sie czy jakies AI na prolke maja w aptekach i pod jaka nazwa ich handlowa i moze cene ktos pamieta. A o Proviron kiedys pytalem to niemieli pojecia o czym mowie no chyba ze u nich pod inna nazwa ale farmaceuta powinnien znac zamiennik(o ile tam pracuja farmaceuci)


Proviron w Egipcie nazywa się cidoviron....i jest w każdej aptece...
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Proviron,
Provironum,
Pro-viron,

Blistry,op - takie provi widziałem w Egi aptekach. Na różnych licencjach EU/Azja.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Ten co ja napisałem to ta sama firma co cidotesten...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie trudno się domyślić

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Cido z Egiptu konkret o ja p******ę

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
133mhz
Cido z Egiptu konkret o ja p******ę


Apteczny enan i tyle...mnie tam zamula...wole teston z Egiptu a wiec suste tzw...bo wychodzi nawet taniej niż cido...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
W tym przypadku szukać czegoś 'taniej'nie ma sensu,płaciłem za cido 1$ więc ...

Co rozumiesz poprzez to że enan Cię zamula?

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium