SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1246
też mam koleżanke w aptece i mówiła że pregnylu nie da bo już nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ManK
Cześć. Apteka Chorwacja, Mołdawia, Białoruś, Ukraina? Bez recepty da radę coś? Duży wybór? Kupowaliście?


Chorwacja z tego co pamietam to lipa.

wojo zmc
bisior
Siemano panowie co można na chwilę obecną na Ukrainie dostać??


Jak nie masz znajomych ( ale prawdziwych) to oprócz wyj**ki i straconej kasy nic nie dostaniesz.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
ktos pisal ze na ukrainie fejki w aptekach mozna dostac jak sie nie ma znajomosci. wiecie cos o tym? tam nie ma recept chyba wogole? wie ktos jaka deka i metka tam moze latac po aptekach? prop wiem ze 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jesli tam jest deka to najwyzej taka jak u nas w pl czyli 50mg/1ml. nie wiem jak tam z receptami ale cos jest na rzeczy jesli nawet oni wola przyjechac tu do nas i kupic cos z apt niz u siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Kreaxxx
Chyba jeszcze metka ,deka


gdzie meta?

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Ukraina nie ma metki?jakis vzas temu mialem widziałem propka i w ofercie metka z deca tez chyba byly,jeski dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Ktos byl w Izraelu? Bo z malzonka do Tel Awiwu sie wybieramy. Raczej ciężko tam z tematem nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Kreaxxx
Ukraina nie ma metki?jakis vzas temu mialem widziałem propka i w ofercie metka z deca tez chyba byly,jeski dobrze pamietam


nie ma. laurbaolin kiedys lata wstecz byl. nandrolon weterynajryny najlepszy jaki byl chyba w dzialaniu. probowaismy sciagnac z chin surowiec na laure, ale nie dalo rady

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Laurabolin,to chhyba bardzo dawno temu.W ofercie miałem propka i metke kiedys wiec pewnie podroba,a wydawalo mi sie ze każdy kraj ma metke :)
Nie wiedziałem ze Nandrolon ma cis z weterynaria wspólnego


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-29 20:53:31
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Kreaxxx
Laurabolin,to chhyba bardzo dawno temu.W ofercie miałem propka i metke kiedys wiec pewnie podroba,a wydawalo mi sie ze każdy kraj ma metke :)
Nie wiedziałem ze Nandrolon ma cis z weterynaria wspólnego




Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-09-29 20:53:31


ma. zwykla deca jest w ofercie weterynajryjnej w ameryce poludniowej. ta sama firma i identyczne opakowania co boldemax

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2017-09-30 00:00:59

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium