SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Lecę właśnie do Turcji i chciałem zrobić tam sobie terapię HCG korzystając z wakacji.

Pytanie czy w Turcji jest HCG w aptece czy mam wziąść swoje?

Mam HCG w lodówce prosto z apteki wzięte i nie chce go zepsuć w transporcie. Czy jak wezmę pregnyl po prostu do torby podróżnej na 18h to myślicie ze się zepsuje? Nie wiem też czy mam lodówkę w hotelu. Jeśli nawet tydzień bym go po prostu podawał tak leżący w pokoju to jest mit z tym HCG w lodówce czy serio stracę dużo na jakości?


Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-08-09 13:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
To czy weźmiesz czy tam kupisz to już Twoja sprawa. Sprawa transportu również Twoja sprawa. Co do istoty rzeczy, to ja bym się nie przejmował tym, że weźmiesz. Będzie działało
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
hcg w proszku - nie orzrobone sie tak latwo nie psuje
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5278
W aptece HCG też nie jest przechowywane w lodówce, wiec nie ma problemu. Tylko po co wozić z Polski ?. 3 lata temu kupiłem w Turcji bez problemu , chyba , że coś się zmieniło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lucn
W aptece HCG też nie jest przechowywane w lodówce, wiec nie ma problemu. Tylko po co wozić z Polski ?. 3 lata temu kupiłem w Turcji bez problemu , chyba , że coś się zmieniło.


mówisz o tureckiej aptece? bo w pl aptekach jest trzymane w lodowce.

co tez nie znaczy, że poza lodowka sie zepsuje, bo wcale nie musi i w ludzkich warunkach się nie psuje, w formie prochu to tak jw bylo napisane, trzeba troche poprzeginac z temperatura aby cos sie dzialo, ale temp pokojowa pewnie bylaby spoko.. z drugiej strony jak mozna to lepiej "dmuchac na zimne"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
jest trzymane w lodowce w Pl. nie wiem co to za wymysl ze nie

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
citigold
Witam. Lecę właśnie do Turcji i chciałem zrobić tam sobie terapię HCG korzystając z wakacji.

Pytanie czy w Turcji jest HCG w aptece czy mam wziąść swoje?

Mam HCG w lodówce prosto z apteki wzięte i nie chce go zepsuć w transporcie. Czy jak wezmę pregnyl po prostu do torby podróżnej na 18h to myślicie ze się zepsuje? Nie wiem też czy mam lodówkę w hotelu. Jeśli nawet tydzień bym go po prostu podawał tak leżący w pokoju to jest mit z tym HCG w lodówce czy serio stracę dużo na jakości?



Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-08-09 13:08:41


jestes na pct ze musisz miec przy sobie przez tyle dni hcg?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
A w Hiszpanii cos dostane bez problemu ? był ktos ostatnio ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Tam strzykawki ciekzo kupic saa nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Amg27
A w Hiszpanii cos dostane bez problemu ? był ktos ostatnio ???



Tbl czasami idzie pogadać, inj nie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium