SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APTEKA INFO - saa w PL / EU / WORLD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
krzykacz

Zabrania się podawania/pytania o sposoby przewozu/przemytu/przesyłu środków.

Pytania typu "sprawdź priv" / "podbij pomogę/podpowiem co i jak" itp również ten zakaz obejmuje.

Zabrania się pytań/sugestii o wypełnianie recept oraz sposobach ich pozyskiwania jak również sposobach kupna leków na receptę bez recepty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
iHawran
Ale rozumiem ze to firmy Bayer teraz ta primke wychodzi?


do tego nie kupuj w pierwszej lepszej tylko obejdz wszystkie jakie masz w regionie bo ceny sa rozne i nie wart przeplacac, i mniej turytyczna czesc miasta tym lepsza cena, tak zazwyczaj jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
ktos byl w Alanya - Turcja i zna zaufana apteke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
Ja byłem i w jednej legit towar kupiłem a w drugiej wyj**ki...ale jak kupowałem wyj**ki to byłem przytruty a więc zakupy na szybkiego wyszły i później lipa...szukaj dużych aptek a nie małych ala aptek..
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Rok temu upolowałem jedną na rogu ulicy Belen Sk. z ulica Mehmet Akif Ersoy Cd. ona na obrzeżach jest, a nie w ścisłym centrum. Dziennie koło niej przechodziłem idąc na plażę i widziałem że większość miejscowych tam kupuje. Wszystko co tam nabyłem działało.
Tak jak ziki napisał, szukaj tych które wyglądają jak apteka a nie zapyziała pipidówka, gdzie jakiś nieletni kebab sprzedaje.
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
.


Zmieniony przez - wuwu w dniu 2015-09-17 07:12:16

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1123
Ja oglądałem towar w aptece koło dworca autobusowego i kantoru na początku tych straganów. Mam zdjęcia niby ok. Ale miał tylko 16 strzałów primy. Prima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1123
Panowie prima powinna być mega gęsta czy raczej takiej konsystencji jak zmrożona wódka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
wstaw fotki tej primy bo pytania o gestosc soku to pojecie wzgledne :)

tylko do tematu org/fejk .. zrob zdjecie pudelka nabitek ceny ampulek itp


Zmieniony przez - WyrwiCh** w dniu 2015-09-17 14:47:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozlozeniu kolejnego cyklu

Następny temat

badania krwi

WHEY premium